Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, hogy tudtok úgy mosakodn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, hogy tudtok úgy mosakodni, hogy még fehér marad a bör alatt? Undorító

Figyelt kérdés
Büdös, és na... picit figyeljetek oda jobban rá. főleg ha napokig nem tusoltok.

2014. aug. 22. 12:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Bújj már el.
2014. aug. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
napokig nem tusolni? Ki az, akit napokig nem fürdik? Kivel kerültél te össze? Az én barátom, és én is mindig megfürdünk mielőtt együtt lennénk...
2014. aug. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%
ki az az állat, aki napokig nem tusol? :D attól még hogy a barátod így nyomja, ne általánosítsad már ránk is légyszi :D
2014. aug. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
94%
Aki nem mossa meg a brét zuhanynál az igénytelen, ne igénytelen fiúkkal kezdj, ennyi.
2014. aug. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
nyald le neki
2014. aug. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Hát te hülye vagy b+! XD
2014. aug. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
Lehet, hogy bennem van a hiba, de én így is szeretem.. sőt. :)) és nem is kellemetlen annyira a szag sem :P jó azért nem árt ha legalább 2 naponta tusolni nekik ugyanúgy mint nekünk xd bár én minden nap szoktam.. :) de engem valahogy.. na.. :)))
2014. aug. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ne általánosíts, mert igénytelen a pasid. Zuhanyzásnál jól hátrahúzom a bőrt rajta és megsikálom tusfürdővel alaposan. Sajnálatos, ha valakit kicsi korában nem neveltek rá a helyes tisztálkodásra.
2014. aug. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Velem is történik olyan, hiába fürödtem meg este, reggelre megesik... gondolom az egy kis maradék sperma a fütyikémben, aztán éjszaka kiáramlik. Olyankor általában magamtól elmegyek megmosni a brét, de volt már, hogy szólt a barátnőm, hogy HAHÓÓ! Nincs ebben semmi kellemetlen egy normális kapcsolatban.

Egyébként honnan szerzed a tapasztalataidat? Mert nem úgy tűnik, hogy őszinte kapcsolatokból. És azért nem mindegy.

2014. aug. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Hehe ilyen igénytelennel jöttél össze? :D

Várj, kitalálom, csak nem az aluljáróban futottál össze vele? Hüllllyegyerek

2014. aug. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!