Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Írnátok olyan filmet amiben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írnátok olyan filmet amiben van szex?

Figyelt kérdés
Holnap nálam alszik a barátnőm (vagyis hát nem aludhatunk még 1 ágyba mert anyum nem engedi) filmeznénk és olyan filmet keresek amiben van egy kis szex és eltudok vele beszélgetni a témáról,kíváncsi vagyok a reakciójára.Mondanátok ilyen filmeket?

2014. aug. 22. 20:49
 1/9 anonim ***** válasza:
De nagy zsivány vagy te!
2014. aug. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A Wall Street Farkasa az pont ideális egy ilyen b@.szélgetéshez.
2014. aug. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Csakszex és más semmi.. a ciméből kiindulva nem az egész a szexről szól,sőt :D nekem az egyik kedvenc filmem..vagy esetleg a felhők fölött 3 méterrel abba is van
2014. aug. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szex az ex után - nektek jó lesz!
2014. aug. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
szerintem kezdjétek el a spartacus vér és homok című sorozatot
2014. aug. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Desperado, A Wall Street Farkasa, Hajnalhasadás, Köpök a sírodra (igazából nem is szex hanem megerőszakolják a csajt és akkor kezdeményezhetsz egy olyan témát hogy milyen rossz lehetett neki hisz bárkivel megtörténhet és akkor ebből a témából valahogy eljutnál az igazi szexhez meg kicsit horror is de nem félelmetes mert mindenki a csajnak szurkol aki bosszút áll és páratlan kínzással öli meg a rosszfiúkat) ,!Elemi Ösztön!, New York bandái, Csöcsanik ahogy Dancsó mondaná
2014. aug. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A Spartacus tényleg jó lenne, de abba sajnos más is van, bár tény, hogy a szexjelenetek nagyon jól el vannak készítve.


Az Elemi ösztön viszont nagyon jó! A Wall Street farkasát csak a csaj miatt néztem végig, amúgy erőt kellett vennem, hogy ne kapcsoljam le.

2014. aug. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Amatőr ribi a taxiban kefél - By Kovi
2014. aug. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ken park nagyon jó
2014. aug. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!