Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan írjak rá valakire,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan írjak rá valakire, akivel nem találkoztam évek óta?

Figyelt kérdés

Leszögezném, hogy egy gyökér vagyok, legyen erre bizonyíték, hogy fölteszem ezt a kérdést. Szóval a helyzet az, hogy van egy fiú... az első szerelmem. Öt éve vagyok szerelmes belé. Régen tényleg nagyon jóban voltunk, de mára két éve annak, hogy utoljára találkoztunk különböző okokból. Próbáltam nem szeretni de nem ment. Mintha ez a két év nem is lenne. Pont ugyanolyan mintha tegnap találkoztunk volna utoljára, semmi nem változott bennem. A legjobb lenne csak kivernem a fejemből, de ez nem olyan egyszerű. Viszont valamit tennem kell.

Sosem hittem a facebookban, és nem voltam híve annak, hogy az ilyesféle ügyeket ott el lehet intézni, de most nem nagyon látok más lehetőséget. Egy "Szia. Mizu?" azért mégis erős volna, az ilyentől rosszul vagyok. Bárki, bármi ötlet?


2014. aug. 22. 21:01
 1/5 anonim ***** válasza:
67%

Szia!


Tudom, nem találkoztunk éve óta...de a legjobb lenne csak kivernem...


Izé...a fejemből! :D

2014. aug. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Elsőnek bizonyosodj meg arról, hogy nincs barátnője.

Második, ha nincs barátnője keresheted, és nyugodtan rá írhatsz hogy Szia, tudom nem beszéltünk évek óta, de napokba a fejembe jártál.

Miujság ? Hogy vagy? stb

2014. aug. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
65%

Viccet félretéve, szerintem nyugodtan írhatod neki azt, hogy


"Szia, de rég nem hallottam rólad, mi van veled?"

2014. aug. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ötvözzük a kettőt hogy kevésbé hangozzon bénának.

"Szia, Tudom, régen nem találkoztunk, és csak eszembe jutottál és gondoltam megkérdezem mi van veled :)"

Ha nem érdekled akkor nem válaszol ha fejre állsz se, de ha mégis, akkor ír majd.

2014. aug. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Így: "Szia, ..."


Ne gondolkodj ennyit, mert izomlázad lesz. Írj, aztán csöcs.

2014. aug. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!