Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet a leghatékonyabba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet a leghatékonyabban kideríteni, ha csak közönségnek kellesz egy lánynak?

Figyelt kérdés
Tehát csak azért, hogy elmesélje neked az életét -és attól függetlenül hogy kérdezősködik-rájöjjek, ha tényleg csak erre tart a neten? Mert hogy találkozni nem akar, eléggé régóta dumálunk már neten, minden nap. Az is igaz h eléggé messze lakik. És fiatalabb is tőlem, de nem tizen évekkel azért.
2014. aug. 22. 22:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá, hogy mi a beszélgetésetek távolabbi célja.. ennyire egyszerű :)
2014. aug. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

kérdezd meg tőle hogy miként tekint rád, hogy ha már találkozni nem akar, de mégis megosztja veled a dolgait

erre tegyük fel azt mondja hogy barátként

amire tudod mondani hogy te nem érzed ugyanezt, mert a barátaiddal élőben is találkozol...

2014. aug. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm Nektek!
2014. aug. 22. 22:21
 4/9 anonim ***** válasza:
Rossz a logikad. Nem azt kell kideriteni, hogy kozonsegnek kellessze, hanem azt, hogy bejossze neki. A lanyok nagyresze csak lelki szemeteslatad es kozonseget illetve feltunest, egonovelest akar, ezert ugy kell neki allj, hogy azt feltetelezed ez is olyan mint a tobbi. Es kozben megprobalod kideriteni, hogy esetleg akarhate valamit, hanem felejtos a dolog. Ez a normal zart kapcsolo esete, forditva kell gondolkodni, ennyi.
2014. aug. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
4: nem értek egyet. szerinted miért nem akar vele találkozni se? hát mert nem akar többet!
2014. aug. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

#3: valahol megértelek, de picit nekem ez ilyen nőgyűlölő logika, amit írsz. Nem szabad így hozzáállni. 89%os: erre már én is rákérdeztem a lánynál, annyi választ kaptam, hogy mert mi változna általa? Mi van ha elromlana a netes varázs és akkor ő nagyon szomorú lenne, hogy megromlana a beszélgetés utána a neten. Bezzeg azt nem nézi, h nekem hogy esne :D

Amúgy meg jó kommentet írtál, ha csak barátnak tart, akkor találkozzon is velem, mert én találkozom velük. Viszont én nem akarok a barátja lenni. Nekem bejön nagyon mindenhogy. De ő neki van egy srác a gondolataiban, aki nem lehet az övé, ezt bevallotta már korábban. Mit tegyek?

2014. aug. 22. 22:33
 7/9 anonim ***** válasza:
Klasszikus eset, hany ilyet hallottam, tapasztaltam... Semmi koze a nogyulolethez. Ez nem gyulolet hanem logikus realista tenymegallapitas. Valahol bent te is tudod, hogy igazam van, latom azon amit irsz. Kis ido mulva elfogadod es sikeresebb leszel. Sok szerencset!
2014. aug. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Van ebben igazság, tudom én is. És eléggé szidom is magam miatta, de úgy érzem, lelki társak is lettünk a lánnyal hónapok alatt. Csak vannak néha olyan fura dolgai, most nem részletezném. Csak olyan dolgok, amikből én arra gondolok, hogy jó vagyok egy beszélgetőpartnernek neki, meg olyannak, akivel erotikusan levelezhet (még nem volt barátja), aztán ennyi az egész. Én már többször hoztam a tali ötletét, de nem érzett rá késztetést, meg mint írtam, aggódna, ha rosszul sül el. Meg hogy a szülei sem örülnének annak, ha idegen férfivel találkozna. Eleve megölnék kb, hogy mindenféle témában levelezget a neten ismeretlennel. Nem 15 éves a lány, de még nem is 18. Szóval nem dedós már azért, elég komoly jellem. Aztán mostanság is bekérdeztem, de akkor meg azt mondta, hogy mostanság egyre többször gondol arra, h jó lenne már személyesen is beszélgetni, megismerni egymást...ennek pár hete. Azóta magától egyszer sem hozta fel. Kezd tele lenni a hócipőm. Csak olyan gyenge vagyok lelkileg, hogy ott hagyjam és lefossam a fejét. Hogy legyek erős?
2014. aug. 22. 22:46
 9/9 anonim ***** válasza:

Na hát ha már más fiú (is) van a képben nála, akkor elég világos a szitu. Igazán csak ő kellene neki, de csak sóvárog utána.

Ez a netes varázs meg eléggé ilyen facepalm. Megértem, persze, csak ez ilyen komfortzóna. Megelégszik azzal amit tud rólad, többre nem nagyon kíváncsi, vagy lehet az lenne, de nem látja esélyét annak hogy olyan szimpatikus és érdekes lennél neki. Valóban kicsit megbolygatja a dolgokat ha hosszú idő után előtted áll az a személy akiről eddig csak a képzeleted egészítette ki a hiányzó részeket, de ha neked ez így nem jó, akkor megértem hogy lépni akarsz, mert neked ő kellene, dehát neki meg más..

Én a helyedben leépíteném ezt az egészet, hogy ne fájjon később, vagy igyekeznék rávenni egy talira, merthát kitudja mi lesz :)

Akkor lennének igazak a dolgok, hogy komolyabb ő is meg te is, és már nem kislány, ha találkoznátok, és nem úgy sülne el ahogy vártátok, de meg tudjátok ezt beszélni, hogy hát igen, ez így alakult, ez nem tetszik és az nem, csak az meg kicsit olyan szagú hogy dönteni kéne, de elveszíteni nem akar, mert erre jó vagy neki, de többre nem.


Nem tudom, csak azt, hogy ha olyan megnyerő lennél neki akkor már találkoztatok volna.

2014. aug. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!