Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jovo heten leszek a baratommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jovo heten leszek a baratommal egyutt egy honapja! Adnatok tanacsokat hogy mivel lepjem meg, mit tegyek?

Figyelt kérdés
2014. aug. 22. 22:49
 1/6 anonim ***** válasza:
1 hónapja? Semmivel :)
2014. aug. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Aprósággal. Én a barátnőmmel 26 hónapja vagyok együtt és minden hónapfordulót megünneplünk, mindig meglepem valami aprósággal. Rajzolj neki vmit, vagy írj ki egy vers idézetet, egy dalszöveget amit szeret, vagy tartsatok egy "mozis napot" amikor közösen megnéztek vmi filmet otthon közösen. Ez mind ingyen van és nagyon jól tud esni az embernek :)
2014. aug. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
"drágám, mindjárt jön a postás, és hozza a gyerekünket"..garantáltan meg fog lepődni!
2014. aug. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én 1 hónapra semmivel se lepném meg, túl rövid idő...
2014. aug. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Ne vidd túlzásba, én novemberben 3 éve leszek együtt a párommal, de szinte soha semmit nem vettünk egymásnak. Amúgy is, a fiú dolga, hogy meglepje a lányt. Ha mégis nagyon akarsz valamit, rajzolj, írj valami cukit, és add oda neki. Vagy egy közös filmezés, egy tábla csoki... a romantikusabb ügyeket hagyd meg a féléves- illetve éves évfordulótokra.
2014. aug. 26. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Kényeztesd a száddal.
2014. okt. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!