Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet ez? 17/L

Figyelt kérdés
Pár napja jöttünk meg nyaralásból, ahol volt egy pincér fiú. Először nem érdekelt annyira a dolog, de egyre jobban megtetszett, én is neki. Mindig mosolygott rám, szemeztünk. Aztán hazajöttünk és azóta csak rá tudok gondolni. Nem beszélgettünk ott, csak annyit tudok róla amit a bátyám kérdezett tőle - milyen nemzetiségű, hova valósi, hány éves, hogy gyakornok... Még sírtam is amiatt, hogy nem ismerkedtem meg vele kicsit jobban, most próbálok keresgélni facebookon hogy ki lehetett de semmi. Ilyet sosem csináltam - mármint sírni egy fiú miatt, még akkor sem amikor szakítottam az előző barátommal.
2014. aug. 23. 14:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni én is pincér vagyok és a mosoly a pincér részéről alap :)
2014. aug. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Vendéglátásba dolgozok, a pincérek a jatt miatt csinálják.


A szőke herceged csak próbál megélni szívem, felejtsd el...

2014. aug. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen, ez esélyes... Viszont ha akart volna valamit, akkor valószínűleg elkéri a számod vagy az e-mail címed vagy valami ilyesmi, nem?

Ne sírj, a távkapcsolatok úgyis kényelmetlenek :)

2014. aug. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Első kettő: tudom, hogy alap a mosolygás, főleg hogy elég nívós szálloda volt, még a széket is kihúzták amikor leültünk, de más az amikor kötelességből rámosolyogsz a vendégre, és más volt ez... Ráadásul többször is elkaptam a pillantását, hogy végignéz. Még a szüleim is megjegyezték, hogy mindig nézeget.

Lehet, hogy félreértelmeztem a jeleket, de a kérdésem nem is igazból erről szólt, inkább arról, hogy miért érzem ilyen szarul magamat.


#3: igen, sajnos igazad van, lett is volna rá esélye bár későn vettem észre hogy munka után elment előttem, éppen a monitort tanulmányoztam... és sajnos már távkapcsolatban is volt már részem :/ úgyhogy ezzel nyugtatom magamat.

2014. aug. 23. 14:44
 5/5 anonim ***** válasza:
Igyál egy cosmo-t, nézz meg egy részt a szex és new york-ból és máris jobban leszel :D
2014. aug. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!