Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az exem összejött egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exem összejött egy olyan lánnyal, akiről előtte csomószor mondta, hogy milyen igénytelen/ronda. Miért?

Figyelt kérdés

Ennyire kétségbeesett lenne? A csajjal már vagy 3 éve ismerik egymást és soha nem tett egyik sem lépést a másik felé. Ráadásul mikor én még nem is ismertem az exemet, állítólag már akkor is cikizték haveri társaságban a lányt, hogy mindenkire rányomul/ronda/igénytelen meg, hogy 3 sör után bárkivel lefekszik, etc.

Erre szakítás után, miután én nem vettem őt vissza, bepróbálkozott ennél a lánynál azzal, hogy vesz neki fesztiválbérletet (!) és gondolom erre a csaj ugrott is.


Mikor nem bírtam ki és megkérdeztem, hogy ennyire lejjebb adta e az igényeit, olyanokat mondott, hogy hát nem is biztos, hogy olyan könnyűvérű a lány, igazából csak pletykákat hallott, etc (miközben az említett sztorikat évekig nekem személyesen látott dolgokként mesélte).



2014. aug. 23. 16:45
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Csak bosszantani akar téged és így akarja kiugrasztani a nyulat a bokorból, hogy mit tennél meg még érte.
2014. aug. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Általában akit a pasik lehordanak, azoknak pont, h az tetszik... :)
2014. aug. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
És én erre miként reagáljak? Mármint persze hagyom, meg nem ásom bele magam de azt valahogy szeretném a tudtára hozni, hogy ezt szánalmasnak tartom.
2014. aug. 23. 16:47
 4/23 A kérdező kommentje:
Második: Igen, ezt tudom, futottam már bele hasonlóba, de szerintem itt nem ez az eset áll fent : D Legalábbis nem tudom melyik pasinak tetszik titokban, ha egy nő közvetlenül hányás után akar "kavarni" vele.
2014. aug. 23. 16:50
 5/23 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy mégis bejön neki, vagy a lány nagyon tud az ágyban, stb. Ezer oka lehet.
2014. aug. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Drágám, nem etc, hanem stb. :)
2014. aug. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

"Enyire kėtsėgbeesett lenne?

Nem!itt te vagy kėtsėgbe esve !

Nėzd a pletyka nem biztos hogy valos dolog lenne....

Valoszinü hogy az exes kellemesen csalodot a mostani baràtnöjėbe. De azt ėrzem a kėrdėsedböl itt te vagy fėltėkeny,de miėrt??

2014. aug. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Én úgy tudtam, hogy az etc (et cetera) = stb. : ) Tévedtem?
2014. aug. 23. 16:52
 9/23 A kérdező kommentje:
16:52-es : Talán joggal feltételezem, hogy kétségbeesett, mivel azelőtt egy nappal, hogy bepróbálkozott ennél a lánynál, még nekem könyörgött, hogy én vagyok élete szerelme és jöjjünk össze : ) Ami ugyanúgy duma csak persze, azért nem is vettem vissza, de a lényeg, hogy visszautasítást kapott tőlem.
2014. aug. 23. 16:54
 10/23 anonim ***** válasza:

"Ráadásul mikor én még nem is ismertem az exemet, állítólag már akkor is cikizték haveri társaságban a lányt, hogy mindenkire rányomul/ronda/igénytelen meg, hogy 3 sör után bárkivel lefekszik, etc."

1000 éves igazság, h a férfiak szerint az a nő, aki mindenkivel lefekszik egy k=/%a, az a nő pedig, aki mindenkivel lefekszik, csak velük nem, egy büdös k+!/a.

2014. aug. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!