Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk/lányok, ha lehet tizenéve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk/lányok, ha lehet tizenévesek. Szeríntetek ez miért van? Mi bajom lehet?

Figyelt kérdés

én 16/f vagyok és biszex. a legjobb barátom pedig színtén 16/f, de nemi irányultságát nem tudom...

az a helyzet, hogy nem olyan rég, enyhe vonzalmat kezdtem iránta érezni... néha ha meg akarom simizni direkt olyan helyzetet teremtek, hogy ez normálisnak tűnjön, ezért nem szokott szólni. néha kapok az alkalmon és a fejem a vállához nyomom, ilyenkor elhúzódik picit... de hajlandó velem egy ágyban feküdni pl.: ha filmet nézűnk, vagy tableten jágszúnk... viszont amikor vágyat érzek, hogy megcsókoljam, és éppen felkelnék, hogy megtegyem, hirtelen lefagyok, mintha meg sem tudnék mozdulni, egyszerűen nem tudom megtenni. pedig senki nem látná, űres a szoba is ahol szoktunk lenni, senki nem tudná meg... mi bajom lehet?


2014. aug. 23. 22:56
 1/9 anonim ***** válasza:

Mi lenne? Én se merem csak úgy lesmárolni minden előzmény nélkül még az olyan lány haveromat se, akiről tudom, hogy hetero. A te helyzeted meg ennél sokkal nehezebb.

17/F

2014. aug. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
azért szerintem győződj meg róla hogy esetleg ő is biszegz-e. Ha engem lesmárolna egy haverom, rögtön a falhoz basznám a fejét.
2014. aug. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Fényember ***** válasza:
Szerintem is inkább tudd meg hogy az e. Ha nem az, jó eséllyel kiakad és fuccs a barátságotoknak. Ő tudja hogy biszex vagy? :)
2014. aug. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Amikor a fejed a vállához nyomod és rásimulsz lényegesebben más, mint amikor az ágyba fetreng valaki filmezés közben.

Gondolom ott is csak egymás mellett feküdtök, nem pedig ráfekszel...

Szerintem a haverod heteró és pont ezért is húzódik el.

2014. aug. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Amit a 3-as írt azon befostam xd
2014. aug. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
#4 nem, nem tudja, hogy biszex vagyok
2014. aug. 23. 23:11
 7/9 A kérdező kommentje:
de amúgy király, senki nem ad választ a kérdésemre...
2014. aug. 23. 23:13
 8/9 anonim ***** válasza:

Én nem tenném a helyedben, a barátságotoknal vége lehet, ha ő nem vonzódik a fiúkhoz (is). Tudd meg, mit gondol a homoszexualitásról, ha nem zavarja, akkor bepróbálkozhatsz, ha nem is örül a dolognak, és elutasít, akkor sem utál meg miatta.

21/l/bi

2014. aug. 23. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Alexa Szjg-er válasza:
Vald be neki ,hogy biszex vagy és hogy némi vonzalmat érzel iránta .Szerintem inkább vald be utána smárold le !
2014. szept. 6. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!