Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy "kocka" pasinak ajándék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy "kocka" pasinak ajándék első évfordulóra?

Figyelt kérdés

Közeleg az első évfordulónk, és szeretnék valami apróságot adni barátomnak. Imádja a játékokat, így ilyen témájú dologban gondolkozom.

(A kedvencei: Dota, Borderlands, Bioshock, Deus Ex, Dragon Age, meg kiskori kedvencei a Rayman és a Legend of Zelda és ahhoz hasonló játékok.)

Szereti a posztereket, így gondolkozok hogy rajzolok/festek neki valamit az egyik játékhoz kapcsolódóan (már kapott egy rajzot egy psycho-ról a borderlands-ből, ki is tette a falára és nagyon tetszett neki)

Esetleg valami más ötlet, aminek tényleg örülhet egy "játékbolond" pasi?


2014. aug. 24. 17:42
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Játékot nem szeretnék venni neki, mert ahhoz drágák hogy esetleg olyat vegyek ami aztán nem tetszik neki... nem akarok "mellényúlni".

Egy kivételen gondolkozok, a Bioshockot tényleg szereti, már párszor kivitte, de neki nincs meg eredetiben, nekem meg igen, és mindig mondja hogy majd az én gépemen kiviszi megint... Ha azt venném meg, szerintetek jó lenne? (meg mellé még valami apróságot csinálnék)

2014. aug. 24. 17:55
 12/13 anonim ***** válasza:
szerintem vegyél neki egy olyan pólót amin valamelyik játékáról van poszterkép vagy valami ilyesmit, vannak ilyen ajándékboltok ahol megrendelheted és bármit rá tudnak rakni neked, csak viszel egy képet. annak biztos örülne :)
2014. aug. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
kocka pasinak kocka ladát
2014. szept. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!