Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert jon mostanaban mindeki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert jon mostanaban mindeki a kritikakkal, ha latnak egy vekony not?

Figyelt kérdés

Sok helyen azt latom,ha felbukkan egy genetikailag karcsu(nem csont es bor) no,akkor mindenki azzal jon hogy sportoljon vagy szedjen fel 1O kg...De miiiert kell olyan lenni mint az atlag?? es miert szolnak le mindenkit,aki nem tartozik bele az atlag alkattal rendelkezok korebe?

Volt egy lany,aki tok atlagos volt,addig senki sem komentalta,de egyszer tett egy elhatarozast az fele hogy valtozni akar,es valtoztatott is a kulsejen...es aztan mindenki jott hogy sokkal jobb volt regebb,meg csak a kutyak jatszanak csontokkal,holott szemmel lathatoan jo nove lett...


2014. aug. 24. 19:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát az attól függ mennyire vékony.

Van ami már egészségtelenül vékonynak is tűnhet.

De van normálisan vékony is. :)

2014. aug. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én alkatilag vékony vagyok (kb.: [link] és mindenkinek tetszik a testem. Az, hogy kilátszanak ennyire a bordáim, a fiúk simogatják, mondják, hogy nagyon tetszetősek, és ennyi.


Engem sose szóltak meg azért, mert vékony vagyok, sőt! Szerintem ez itt a gyakorin divat, azért a fiatal srácok nagyrésze még mindig nem a zsírra bukik, higgy nekem.


27l

2014. aug. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
A karcsú lányoknál nincs jobb, ez tény. Aki nem ezt mondja annak vagy nagyon különleges az ízlése (ez ritka) vagy h*lye (ilyen sok van). Azt a bizonyos "kutyák játszanak csontokkal" mondást, én személy szerint nagyon utálom. Ezt a duci csajok találták ki amikor valentin napon azon tűnődtek miért nem kellenek senkinek. (Nem akarok én itt bántani senkit, ezt leszögezem, de ha belegondolsz úgyis rájössz melyik "rétegtől" terjed ez a mondás.) Egyébként meg az emberi butaság igen nagy méreteket öltött manapság....nem kell vele foglalkozni, ignorálni kell az ilyeneket.
2014. aug. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat,jol latjatok a dolgokat:) ment a zold
2014. aug. 24. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!