Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan viselhetném el méltóság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan viselhetném el méltósággal, hogy undorodnak tőlem a lányok?

Figyelt kérdés

nem érdeklek egyet sem,valószínűleg sosem lesz barátnőm.

sajnos nagyon magas vagyok(190cm),ami a lányok többségének kevésbé esztétikus,mint az ideális 175-180 körüli,hiszen nyurga testalkatom van,ugyan jó ideje gyúrok és 90kg,de közel sem elég izmos,igaz erről a tervemről nem szeretnék lemondani.sajnos viszont az arcom egész egyszerűen rusnya.ráadásul eléggé ügyetlen és visszahúzódó vagyok...hogyan érhetném el,hogy ne érezzem "alsóbbrendűnek" magam,hogy soha egyetlen barátnőm nem volt,természetesen szűz vagyok és max.azért néznek meg lányok,hogy kinevessenek,vagy szórakozzanak,hogy "szerencsétlen biztos azt hiszi,azért nézem mert tetszik vagy szemezni akarok"...hogyan lehet elviselni egy ilyen megaláztatást,hogy a lányok megfosztanak a férfi mivoltomtól?


2014. aug. 24. 22:13
 1/10 anonim ***** válasza:
56%
Hígíííítóó
2014. aug. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Az gond, ha neked a nők adják a férfi mivoltodat.


Önmagadat csak te magad definiálhatod! A világ úgysem foglalkozik veled, és úgyis félre tipizál.


Nem a csajok és nem a világ mondja meg ki vagy! A tetteid, és saját gondolataid formálnak azzá akivé. Ha ez nincs meg, akkor elvesztél.

2014. aug. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A hülye fejedtől undorodnak meg hogy nincsen agyad
2014. aug. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szia. Küldenél egy képet, esetleg privátba? Biztos annyira nem vagy ronda.. Szívesen mondok véleményt. Lány vagyok
2014. aug. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Te vagy az ujjab magas vékony srác?

Hány éves vagy?

Egyébként az önértékeléseddel van a baj, nem a centikkel és a kilókkal.

2014. aug. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
75%

Ezt nézd meg te szerencsétlen debil :(


Neki lett barátője,boldog,gazdag....TE MEG SIRSZ?


https://www.youtube.com/watch?v=HFmQTT87nmc


https://www.youtube.com/watch?v=s3QezBvN1BE

2014. aug. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem akarlak megbántani, de többször írtál már erre az oldalra, ugyanezekkel a szavakkal, hogy magas, nyurga fiú vagy, és problémáid vannak a csajokkal..Tudod, az az érzésem, hogy te magad vagy az, aki a lányokat magától eltaszítod, mert olyan hihetetlenl magas negatív kisugárzásod lehet az önértékelési problémáid miatt (főleg ha ezt, amit leírtál, élőben is előadod), hogy valahol érthető, hogy nem akarnak a társaságodban lenni. A lányok ugyanis olyan pasikkal szeretnek lenni, akiknek a társaságában jól érzik magukat.


Nézd, adok egy pár tippet neked a lányokkal kapcsolatban:


-Először is a fejedben kell rendet tenni, ez legyen a legelső. Hogy magas vagy, az nem baj szerintem, biztos vannak, akiknek bejönnek a magas pasik. A külsőddel kapcsolatban, amin változtatni tudsz (hajfrizura, öltözködés) változtass pozitív irányba. Amin nem tudsz változtatni, azt pedig egyszerűen fogadd el. Ha így teszel, másabb lesz a kisugárzásod a lányok felé, és te is jobban fogod magad érezni.


-A második lépés majd az lesz, hogy folyamatosan hozzá kell szoknod a lányokkal való kommunikáchoz. Ez nem azt jelenti, hogy élesben kell csajozni, csak elég, ha beszélgetsz lányokkal. Kezdetnek már az is megteszi, - ha könyvtárban vagy - hogy megszólítod a könyvtárosnőt, hogy melyik könyvet keresed. Ez egy nagyon apró lépés, de ha jól haladsz, és fejlődsz, egy idő után már a buszmegállóban fogod a nőket megszólítani. Itt persze, még nem tartunk, de azt javaslom, semmiképpen se hagyd el magad.


Sok sikert.

2014. aug. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Vannak lany barataim,ugyanugy tudok kommunikalni veluk,mint egy fiuval...nem arrol van szo,hogy onbizalomhianyos vagy beszari vagyok,csak rusnya es vagy elbol elkuldenek vagy baratzona
2014. aug. 24. 22:31
 9/10 anonim ***** válasza:

Mondjuk a magyar lányok 90%a tényleg elég külsőséges..

De szard le hogy rusnya vagy.. Mindenkinél van csúnyább.. A másik dolog meg hogy ha pesszimista vagy és folyton negatív vagy elkerül a szerencse meg a csajok is. Ezt én onnan tudom biztosan hogy mikor jó a kedvem és van barátnőm is akkor mindenkivel türelmes és humoros vagyok. olyankor egy csomó csajnak bejövök.. Mikor egyedül vagyok és rossz kedvem van senkinek se jövök be. Pedig pont ugyanolyan rusnya fejem van..

2014. aug. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
187 cm vagyok 70 kg nyurga srác 18 éves és mégis eddig már 4 csajjal voltam pedig nem vagyok adonisz arcra :D
2014. aug. 25. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!