Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg ennyire gyakori lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire gyakori lenne a nők zaklatása?

Figyelt kérdés

sziasztok

[link]

ezen cikk alapján az lenne a kérdésem az itt lévő nőkhöz, hogy tényleg ennyire gyakori lenne a zaklatás a férfiak által a tömegközlekedési eszközökön? hogyan tudtok ez ellen védekezni? tényleg nem mertek éjszakai járatokra egyedül felszállni, vagy ez kicsit túlzás? azt hiszem kicsit naiv az életszemléletem...



2014. aug. 24. 22:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Én az esti-éjszaki utolsó buszokon nem merek egyedül utazni, és reggel se az első járatokon, vonaton sem.
2014. aug. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%
A gyakoriságáról nem tudok nyilatkozni, de tény, hogy egyedül sötétben, úgy, hogy csak 1-2 ember lézeng az utcán, vagy a tömegközlekedési eszközön, én is félek. Gyakorlatilag egy férfi bármit megtehetne velünk akkor... teljesen védtelenek vagyunk.
2014. aug. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mivel itt minden kéretlen megnyilvánulást belevettek, így igen.
2014. aug. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hogy mennyire gyakori, arról fogalmam sincs.

De már előfordult, hogy megfogták a fenekemet, stb. persze mindezt "véletlenül", és még ők voltak felháborodva, mikor szóltam. (ezek nappal voltak) Viszont ezek az esetek könnyen megoldhatóak egy kis talpraesettséggel.

Éjszaka inkább taxi, vagy társasággal utazom, mert tényleg elég félelmetes tud lenni az utolsó busz megállójában várakozni pl kisebb városban, ahol nincs sok ember az utcán.

2014. aug. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nem tudom, én még nem tapasztaltam a közvetlen környezetemben, hogy a nőket zaklatni szokták volna. bár olyat hallottam, hogy a tömött villamoson a fószer odadörgölte a fa*rkát a leányzó fenekéhez. csak azt nem értem, hogy a csaj miért nem csinált patáliát? úgy kellett volna tökön vágni az ürgét, hogy kiköpje a golyóit és kész.
2014. aug. 25. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Az éjszakai közlekedéssel egyet tudok érteni, én sem szívesen utazok olyankor.
2014. aug. 25. 22:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!