Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez mit jelenthet? Van egy fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mit jelenthet? Van egy fiú aki tetszik és már egy negyed éve barátok vagyunk. Szerintetek érez irántam vmit? 13/L

Figyelt kérdés

Ilyen utalásokat tett:

1.ez ma volt: írom neki hogy lehet hogy állandó fogszabim lesz és ő erre ne aggódj úgy is szép leszel

2.ez is ma volt:én:szerinted lesz valaha olyan erős a barátságunk hogy mindent kibirjon? Ő: hát nem tudom szeretném... Ekkor szóba jött az hogy mások miből gondolják hogy koztunk van vmi és akkor elkezdtem sorolni és az egyik az volt hogy biztos el tudják képzelni rólunk és akkor ő és mi eltudnank képzelni mert szerintem elég nehéz lenne én: hát nekem van képzelo erőm szoval én igen ő:mert ok elkepzelnek engem veled te eltudnad kepzelni velem a jovodet mert nekem nincs akkora fantaziam, meg szerelemből barátság elég furi lenne

3.ez már régebben volt: belső tulajdonsagrol volt szó és azt mondta hogy az én rám csak egy jellemző van én egy kicsit megijedtem ekkor aztán zavarba is jöttem mert azt mondta hogy tökéletes


2014. aug. 25. 10:10
 1/4 anonim ***** válasza:
úgy tűnik, hogy csak barátként tekint rád
2014. aug. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Bocsánat elirtam baratsagbol szerelem
2014. aug. 25. 10:21
 3/4 Antihater ***** válasza:
barátból lesz a legjobb társ... csak a hollywoodi filmek állandóan a NAGY elsöprő erejű szerelmet hirdetik, ami inkább egy hétvégi fellángolásra hasonlít, mint igazi házaséletre.
2014. aug. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De akkor most érezhet Vmit irántam vagy nem?
2014. aug. 25. 11:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!