Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kérhetek segítséget?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérhetek segítséget?

Figyelt kérdés

Van egy férfi aki nem akar leszállni rólam, egyfolytában emaileket küld, hogy mikor találkozunk és mikor ölelhet már meg.

Egyébként az elején tetszett is mert igazából nagyon sármos férfi 31 éves , de már leszállhatna rólam. Mit tegyek hog békén hagyjon?



Már mondtam neki, hogyha majd lesz időm és kedvem majd keresem, de ő azt mondja hogy ő vár rám.


2014. aug. 25. 14:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Mondd neki, hogy várjon úgy, mint egy kaktusz. KUSSBAN!
2014. aug. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én 23 vagyok.
2014. aug. 25. 14:01
 3/8 anonim ***** válasza:
Sose válaszolj az emailre, majd leszokik róla.
2014. aug. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Agresszívan küldd el, hogy szálljon le rólad, mert nem érdekel téged és ha nem állítja le magát, akkor hivatalos lépéseket fogsz tenni!
2014. aug. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mintha az exemet hallanám, csak ő mindennel próbálkozik, egyszer még meg is látogatott virággal. Együtt érzek veled!

L

2014. aug. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

A baj csak az hogy nagyon erőszakos, mert mikor múltkor mondtam neki, hogy most már tényleg hagyjon és találjon valaki más áldozatot, akkor kb; 30 belül a lakásomnál volt és addig kopogott rohadt hangosan, míg már tényleg nagyon meguntam és kimentem , hogy elkúldjem a fenébe, de mikor kinyitottam az ajtót ő keményen lerohant és finoman, de egyben dúrván is a falhoz szorított és nézett a szemembe, mire én levetettem magamról és valahogy sikerült elérnem, hogy kimenjen a lakásból, de utána még kb: nem viccelek 1 órán keresztül az autóban ült.

Másnap megint a lakásom előtt találtam mikor mentem haza.

És ma is 6 üzit írt már.

Már nézek ki az ablakból és keresem a kocsit is. Ilyen helyzetben most komolyan mit lépjek????,?

2014. aug. 25. 14:17
 7/8 anonim ***** válasza:
Legközelebb odamegy, teljes erővel rúgd tökön.
2014. aug. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Attól félek ha tökön rúgom, akkor még aggresszívabb lesz.
2014. aug. 25. 15:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!