Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Még 1 hónap van a valentin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még 1 hónap van a valentin napig, de már el kell kezdeni, hogy "mit vegyek"?

Figyelt kérdés

még alig mult el karácsony,nekem még megvannak a mikulások...

minek még valentin napon gondolkodni...főleg tinik,akiknél még az se fix,h együtt lesznek 1 hónap mulva...de ajándék már kell...

22/L


2010. jan. 16. 09:52
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
nincs ilyen szándékomban,jol megvagyunk,csak nem értem minek felvásárolni az összes porfogó szivecskét valentin napra,mikor sokkal többet ér egy közösen elkészitett vacsi,és utána együtt lenni...
2010. jan. 16. 10:04
 2/11 anonim ***** válasza:
70%
A kérdés az, hogy ő miképp gondolkodik? Úgy, mint te, vagy épp ellenkezőleg?
2010. jan. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

én vagyok a lány,páromnak aztán olyamind1,hogy milyen nap van,szerinte elég lenne a szülinapot megünnepelni..(mindemellett csak ugy egy szerdai nap is képes meglepni virággal,akármivel),nincs baj a kapcsolatunkkal...

nem is emiatt irtam ki a kérdést


csak az zavar,hogy karácsony előtt már oktobertől az ment itt,hogy ki kinek mit vegyen...(mi dec utolso hetén megoldottuk,akkor volt idő,mégis jo lett)...most meg jan közepe van,és már elkezdték mindenhol hogy valentin nap...tényleg az ajándékokrol szol minden? husvétra mit vegyek?

2010. jan. 16. 10:21
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Most akkor mások hülyesége zavar, vagy a sajátod?
2010. jan. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
másoké:D
2010. jan. 16. 10:26
 6/11 anonim ***** válasza:

én nem hiszem, hogy veszek bármit is a barátomnak és remélem ő sem fog nekem. én csak vele szeretnék lenni, kettesben.^^


15/L

2010. jan. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ne idegesítsd magad mások hülyeségén, inkább örülj neki, hogy te nem vagy ilyen. Én sem szoktam túl komolyan venni a valentin napot.
2010. jan. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez semmi másról nem szól mint a fogyasztói társadalomról. Még csak nem is a kis éretlen tinik tehetnek róla. Hanem az, hogy vásárolj, mert különben nem vagy ember. Ne vegyél részt benne, ha nem akarsz. De attól ez még sajna ömleni fog mindenhonnan, hiába idegesít. Kár ezen felhúzni magad.
2010. jan. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ne is mond, nem tudom de le kellett volna lőni azokat akik elkezdtek az egész valentin napos hülyeséget.
2010. jan. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
én szeretem a valentin napot... és ha kapok a barátomtól ajándékot,azt nem úgy fogom fel,h. na még 1 porfogó,hanem,h. dejo,h. ezzel is kimutatja,h. mennyire szeret.. és mivel több mint 2 éve vagyunk együtt ismer és tudja,.h miket szeretk és olyan dolgot vesz,amire vágyom.
2010. jan. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!