Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Romantikus vacsora mijen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Romantikus vacsora mijen kaját kéne csinálnom?

Figyelt kérdés
A hétvégén megszeretném lepni barátnőmet egy romantikus vacsival... Az elképzelésem az lenne hogy teamécsesekből kirakok egy szivet az sztalra majd a szív középre egy szál rózsa vázában és mivel eddig még nem főztem sosem lasagnet gondoltam hogy csinálok lehet venni úgy hogy csak be kell tenni a sütőbe szerintem azt nem ronthatom el... Ki mit szól hozzá? Vagy mit ajánlana?

2014. aug. 26. 10:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Noodles :) Nyami :3
2014. aug. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
rendelj inkább pizzát :D
2014. aug. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha úgy főzöl ahogy írsz, akkor inkább rendelj PizzaKing-től...
2014. aug. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Amúgy a Lasagne nem rossz ötlet, esetleg a Bolognai vagy Milánói... ez ilyen olaszos kaják jók a romantikus vacsikhoz...csak a fokhagymával bánj óvatosan, mert veheted a nagydobozos Listerine-t :P
2014. aug. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ha még nem főztél sose ne azzal kezd. Ok én magam csinálok hozzá mindent (tésztát, szószt stb. úgy kicsit macerás), de a bolti nem az igazi pláne ezek a fagyasztott vacakok. Nem tudom egybe lehet-e kapni, külön igen.


Akkor már inkább a bolognai spagetti, ott is el lehet rontani a szószt, de abban csak az az egy amire figyelni kell, egy fél csomag/csomag spagetti tésztát csak ki tudsz főzni.


Esetleg Carbonara, ha ragaszkodsz az olaszos ízekhez azt elég könnyű megcsinálni gyorsan meg is van. (számos receptje van a neten).


Bár szerintem a legegyszerűbb gyakorlattól függően a csirke szárny/comb. lehet előre pácoltat/fűszerezettet is kapni azokat csak egy sütőzacskóba bedugod a sütőbe 1 óra vagy kicsit több és kész addig ráérsz krumplit sütni, salátát csinálni hozzá. Vagy megveszed megtisztítod és ízlés szerint fűszerezed, nem tudom mennyi gyakorlatod van a konyhában.


Remélem segítettem, és még valami kérlek, nagyon kérlek a milyen szót soha többet ne írd -j-vel, ok?

2014. aug. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én is akarok ilyet...

Szerintem az teljesen jó, vagy a spagetti az sem nehéz :)

2014. aug. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha még nem főztél sosem ne a lassagne-vel kezdj. Tévhit, hogy a sütőben készült ételekkel nincs gond mert összedobálom bevágom a sütőbe és kész. Ha romantikus vacsora én általában a párom személyes kedvenceit készítem vagy pedig egyszerű tészta ételeknél maradok ami gyorsan kész van szinte elronthatalan mégis finom , mutatós. Készíts milánoit vagy valami olszos paradicsomos tésztát esetleg rendelj .
2014. aug. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Pacal!
2014. aug. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Valami olyat, amit már készítettél, és 1000% biztos, hogy nem csellózol el. Esetleg csinálj próbafőzést!


A lasagne az pont "advanced" kategória még porból is. A rakottak alapból macerásak (és sokat kell utánuk mosogatni), de a lasagnánál pont el kell találni, hogy ne legyen túl leves a cucc, de a tészta is átpuhuljon. Szóval szerintem is válassz valami egyszerűbb kaját!


Az én egyik kedvencem a tésztasaláta vajban sült csirkemellel. A tésztasalátát összekevered már reggel/délelőtt, hogy összeérjen. A csirkemellet vékony szeletekre vágod, sózod, 10 perce állni hagyod, majd borsos lisztbe forgatod és igazi vajon megsütöd. Nagyon gyorsan készen van, szaftos marad és még íze is van.


Esetleg ha az olaszos kajánál szeretnél maradni, de nem akarsz szószos tésztát főzni, akkor készíts rizottót!

2014. aug. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!