Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mennyire ri*@ncos?

Figyelt kérdés

7 emberrel csókolóztam nyáron, de 1-el sem jártam.

Ez nagyon r*b@ncos?

15l



2014. aug. 26. 17:11
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Utal előtti hedonistanak nem mondanám magam,regény hogy imádok csókolózni
2014. aug. 26. 17:46
 12/20 A kérdező kommentje:
Utolsó előtti bocs
2014. aug. 26. 17:47
 13/20 anonim ***** válasza:
35%
én 18 leszek, és eddig 36 emberrel csókolóztam, ebből 6-tal jártam. szűz se vagyok már, viszont egyáltalán nem érzem magam se r1bancnak, se ku*rvának. ezek olyan cimkék, amiket az unalmas, otthonülő, ronda, szűz harmincasok/14 évesek aggatnak másokra.lehet utálni, de ki a fa$zt érdekel idegenek véleménye?! aki ismer, az sosem r1bancozna le :)
2014. aug. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
52%
Kérdező és 13-as régóta érdekelt: Ti ribizlik szeretitek a ribizlit vagy a ribizlikrémlevest?
2014. aug. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

hova valósi vagy? :O

Csak kíváncsiságból egy várost kérnék :D

2014. aug. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

13 ez a felfogás tetszik :-)

A ribizlikremleveses remélem jót röhögött a poénnak szant irasan...

Ám Bp

2014. aug. 26. 20:27
 17/20 anonim ***** válasza:

kérdező? #13as vagyok, én is budapesti *pacsi*

amúgy szeretem a ribizlit, mondjuk krémlevesnek annyira nem jön be.

2014. aug. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

"13 ez a felfogás tetszik :-) "


Persze, hogy tetszik, ha a rossz érzés, lelkiismeret ki van kapcsolva :D

Amúgy meg tényleg szarni rá, itt Bp-n ez még piskóta. Bár jobb lenne, ha komolyabban vennéd a csókot, de ez a te életed, te választasz utat magadnak.

2014. aug. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Tudom , hogy arra való ez a honlap, hogy mások véleményét halld, de a legfőbb kérdés mindig az : Szerinted? ha szerinted nem, akkor kit érdekel, hogy mit gondolnak a lelkileg fusztrált tízévesek? Valaki így éli az életét, valaki úgy. Valakinek ez természetes, valakinek felháborító. és ezt úgy mondom, hogy én például képtelen lennék 7 fiúval csókolózni, egy nyáro. mind mások vagyunk mások a határaink.
2014. aug. 28. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Miért ezt a kérdést dobja ki, ha beírom, hogy "Dancsó Péter?" Mert hogy a keresőszavakban nincs, az tuti. :D
2014. aug. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!