Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyi az idealis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyi az idealis korkulonbseg ket fel kozott egy kapcsolatba?

Figyelt kérdés
2014. aug. 26. 19:09
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem nincs ilyen.
2014. aug. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én le tudnám élni az életemet egy 16-18 évvel fiatalabbal is.

33/F

2014. aug. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Marmint te most 33 evesen osszejonnel egy 16-17 evessel?
2014. aug. 26. 19:14
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha meglenne az összhang és jól éreznénk magunkat a másik társaságában, miért ne.
2014. aug. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ez attól is függ, hogy hány évesek
2014. aug. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Személyiségfüggő a dolog, nem életkorfüggő. Általában ideálisabbnak tartják, ha a férfi idősebb pár évvel de én pl. nem nagyon tudnék mit kezdeni egy tipikus 30 évessel mert nem vagyok annyira "érett". Ha csak az életkoron múlna és semmi máson, előbb választanék egy nálam évekkel fiatalabbat mint egy idősebbet.
2014. aug. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A férfi legyen idősebb.

A barátom másfél évvel idősebb tőlem, és így szerintem tökéletes.

2014. aug. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!