Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik! Nektek bejönnek a telt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Nektek bejönnek a telt lányok?

Figyelt kérdés

Nem azokra gondolok most itt,akiken +40 kg van,hanem akiken van mit fogni és formás alakjuk van.

Én nem tagadom,telt vagyok,és büszkén vállalom,csak kíváncsi lennék pár véleményre is.

17/L



2014. aug. 27. 10:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem,mindig azok jöttek be imádom az ilyen lányokat
2014. aug. 27. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sokan lefikáznak majd engem is meg téged is, de igen, nekem nagyon is bejönnek, imádom a telt meg a husis csajokat! Esetleg képen is megmutatnád, hogy hogy nézel ki (nem muszáj sajátot, csak hogy legyen valami viszonyítási alap)?
2014. aug. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem a te korosztályod vagyok, de ez most lényegtelen.

Nekem IGEN, nagyon bejönnek. Szeretem, ha van egy kis combjuk, meg tudnám markolni a fenekét tisztességesen és a legtöbbhöz jó mellek is alapból járnak.


Mindettől függetlenül, MINDIG az egész lány megjelenése számít. Nálam az arc az elsődleges. Ha az tetszik, akkor a normáltól +15-20 kilóig tetszik és szóba is állnék vele ..., ha nem lenne egy hasonló alkatú feleségem.


44F

2014. aug. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
általában elmondható, hogy legtöbbször inkább a nem telt lányok jönnek be
2014. aug. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

mondjuk úgy egy nagyon jó fajta telt lány vagy :)

"Én nem tagadom,telt vagyok,és büszkén vállalom"

e mellé még az őszinte mosoly ami fontos :)


de lehetsz te akármennyire jó testű, szép mosolygós lány...minden értékét veszti ha nincs meg a megfelelő belsőd mellé :) de mondjuk úgy személyes ismerkedésnél jó kiindulási alapod van :)


21F

2014. aug. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:)
2014. aug. 27. 12:49
 7/7 anonim ***** válasza:
Bejönnek!
2014. aug. 31. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!