Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátnőm most megy középiskolá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm most megy középiskolába, van rá esély hogy új pasit szerez magának?

Figyelt kérdés
9.osztályos lesz,és a helyzet az hogy 80 km-re lakik tőlem,nyáron együtt töltöttünk 3 hetet.Suli időszakba minden hétvégén látjuk egymást.Nagyon aggódok érte hogy megtetszik neki valaki más.Bizonytalan vagyok ebbe a kapcsolatba.Legyünk barátok? :(

2014. aug. 27. 19:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Megvan rá az esély, mint ahogy az összes párkapcsolatban élő embernek. De attól még nem(nem biztos) fogja megtenni
2014. aug. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez nem attól függ, hogy hová megy és milyen messzire. Bárki megtetszhet neki itt is, ott is, ma is, holnap is.


Új pasit akkor fog szerezni magának, ha te nem vagy elég. Egy jó kapcsolatban lehet tőled akármilyen messze, vagy éppen melletted, nem fog megváltozni az érzése. Ha ki tudod mutatni a szeretetedet, és ő is így érez, akkor van csak esélyed megtartani őt.


44F

2014. aug. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát igen,el kell fogadni ezt a dolgot,sajnos ez mindig így történik.

Egy idő után lesz a lánykát aki robbantgassa,majd haza utazik akkor lesz kettő aki rendezi majd egyszer választani fog,és hát az új kapcsolat lesz az mert hát az egész héten kéznél van.

2014. aug. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
80 Km... 80 szaros Km, az mi? én 182Km-re éltem a barátnőmtől... szedd már össze magad baze..
2014. aug. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!