Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy is van ez?

Figyelt kérdés
Csúnya lányoknak helyes pasijuk van, az értelmesnek gondolt lányok futnak a gyökér fiúk után, a gyökér fiúk a ribizlikért vannak oda, de a ribiknek a helyes fiúk kellenek. Ha valaki nyomul azt lerázzuk, ha nem lép semmit akkor meg mimóza, hogy arra se képes, hogy pasi létére kezdeményezzen... és még sorolhatnám. ?
2014. aug. 27. 20:21
 1/9 A kérdező kommentje:
És a szép lányokhoz, miért nem mernek odamenni a pasik? Mi az a hülye szöveg, hogy tuti van barátja?
2014. aug. 27. 20:22
 2/9 anonim ***** válasza:
64%

Csak a mai világ formálta emberi tulajdonságok átragadnak mindenki másra és lesz egy hatalmas gombóc értelmetlen ember. Mindenki más okból teszi amiket leírtál. Önbizalomhiány stb. Ez is a társadalmi rétegeknek köszönhető.

14l

2014. aug. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Te vagy a lány, te válaszold meg. :D

Amúgy, idővel könnyebb lesz. Mindenkinek benő a feje lágya, és egyre reálisabb igényeik lesznke. Még a lányoknak is megtanulja legalább egy kis százaléka, hogy mi kell nekik... és velók már lehet ismerkedni. De ez hosszú, hosszú magányos és nyálcsorgatós évek munkája.

2014. aug. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Talán mert félnek az elutasítástól. Átlagos vagyok szerintem, kicsit vékonyabb, sokak szerint helyes és okos, mégis normális barátot találtam és nem szeretem, ha valaki bunkó.
2014. aug. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ezek csupán előítéletek,de van benne valami.Szerintem talán az is benne van hogy sose az kell ami/aki van,hanem az elérhetetlen.
2014. aug. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha én haverjaimmal mennék oda vagy egyedül biztos elküldenének a p*csába a lányok az utcán,meg csak röhögcsélnek amikor elmegyünk mellettük
2014. aug. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ez nagyjából annyi, hogy fél mindenki a csalódástól vagy a visszautasítástól vagy csak egyszerűen attól, hogy beégjen.

Pasi létemre rengetegszer utasítottak vissza. És elég sokszor megingott az önbizalmam.

Az alap elutasítási formák: bocsi van pasim (nem volt), most nem akarok kapcsolatot, olyan cuki vagy, maradjunk barátok. Ennek az a lényege, hogy nem azon a helyen keresgél az illető, ahol kell.

Ez egy fura világ és elég nehéz az érvényesülés ilyen szinten.

Az való igaz, hogy egy pénzeszsák srác, aki nem is néz ki valami jól, sokkal hamarabb összeszedi az úgymond jól kinéző csajost, aki még lehet, hogy nem is butácska,de ezek többsége érdekből megy.

Mindegyik szitu, amit felsoroltál egy játszma. És a végén rájön minden csaj és minden pasi, hogy rossz úton jár. Aki nem jön rá záros határidőn belül, az vagy nagyon jól érzi magát ezekben a játszmákban vagy nagyon pénzéhes vagy nagyon üres. De nagy átlagban halovány fogalmuk sincs az értékekről. Sőt nem is kell. Mert 45 év után vagy hamarabb mindenki rájön, hogy a delláért érzelmeket venni nem lehet, a botox csak ideig óráig működik (férfiaknál, nőknél egyaránt) és a plasztikai sebészetnek is vannak határai. :)

De válaszolt meg te, hogy miért rázod le, mondjuk azt a srácot, aki nyomul és mondjuk még tetszik is? :)

29/f

2014. aug. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
utolsó! Én csak az olyanokat rázom le, aki nagyon nyomul (pl. egyik munkatársam a fenekemet megfogta, pedig nem voltunk együtt meg semmi csak szimplán udvarolt, meg ott vannak a rajos cigánygyerekek, meg akiknek csak a szájuk nagy) Van olyan aki bejön de annak vagy barátnője van vagy nem akar rám többként tekinteni... Nekem a pasi belsőjéről olyan elképzelésem van, hogy amikor udvarol akkor elhívjon akár egy sütire/kávéra stb-re, tehát olyan helyre, ahol beszélgethetünk. Ne abba merüljön ki a kezdeményezés hogy a fenekemet megfogja vagy meghúzza a hajamat... mert valljuk be, azért nem óvódába vagyunk már... 21L
2014. aug. 29. 11:27
 9/9 anonim ***** válasza:

Mondjuk a kávé, süti, randi az egy alap dolog szerintem és az ilyen seggfogdosásos dolog az nem nyomulás, az pusztán full paraszt dolog.


És jogos, hogy ezeket a lényeket lerázod magadról :)

2014. aug. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!