Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Nem "tucat" a barna haj?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nem "tucat" a barna haj?

Figyelt kérdés

Eredetileg szőkésbarna hajam van. Évekig világosítottam, most viszont vissza akartam térni az eredeti színemhez, de kicsi sötétebb lett. Barna. Nekem tetszik, de félek, hogy nem kellett volna...

20/L

(személyes vélemények, nem világmegváltó okoskodások)


2014. aug. 27. 23:26
1 2
 11/15 piriiiiii ***** válasza:

Na! Tetszik, hogy ilyen lazán vezed a dolgot!

Szerintem maradj természetes, ha tanácsolhatom. :)

2014. aug. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Küldj egy képet privátban és mondok őszinte véleményt. :)
2014. aug. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nekem a barna lányok jönnek be, nem nevezném tucatnak.. tény, hogy sok van belőle, de még is szinte csak Ők tetszenek. :)
2014. aug. 27. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ja és ha Neked tetszik miért tetted fel a kérdést? Hisz ez a lényeg... :)
2014. aug. 27. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
De tucat, van még Magyarországon pár ezer nő akinek szintén barna a haja. Most jó? Komolyan, hogy lehet ilyen baromságot kérdezni, akkor a 2 füled se jó mert a legtöbb embernek is két füle van? Személyes vélemény: ha neked tetszik mi köze másnak hozzá?
2014. aug. 28. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!