Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tegnap bulizni voltunk a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap bulizni voltunk a csajokkal és a hely tulajával nagyon sokat szemeztem meg csipkelődtünk egymással. De most mi a következő lépés? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2010. jan. 16. 17:54
 1/10 anonim ***** válasza:
hát várd meg amíg keres/felhív. Ha nem teszi meg vszínű nemérdekled. Ha felhív onnantól már sinen vagytok. Vagy írj neki egy SMS-t.
2010. jan. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
előző vok. De lehet egy csomó csajjal ezt megcsinálja. És vigyázz nehogy csak szexre kelljél neki mert az gáz.
2010. jan. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

De nincs meg a száma:(

És idősebb mint én vagy de nem 20évvel.

2010. jan. 16. 18:04
 4/10 anonim ***** válasza:
6%
Miért érdekesebb a tulaj, mint bárki más? Csak egy roh*dt diszkója van. R*banc!
2010. jan. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
De engem nem azért érdekel mert diszkója van hanem azért mert foglalkozott velem te rohadt köcsög
2010. jan. 16. 18:06
 6/10 anonim ***** válasza:
kis apakomplexus
2010. jan. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
És neki meg van a számod? Vagy menjetek el megint oda bulizni, és beszélgess vele.
2010. jan. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
18%

Jah persze! Kizárólag a tulaj foglalkozik veled senki más. Hülye r*ngyó!


Ha nem lenne diszkója le se sz@rnád. Viszont ha más lenne ugyanebben a helyzetben, akkor meg őhozzá vonzódnál. Hányás!

2010. jan. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Menjetek oda többször bulizni, beszélgessetek, ismerjétek meg egymást. Ne nyomulj, mert ő is gondolhatja azt, hogy csak a diszkója miatt érdekled. Én sajnos valószínűbbnek tartom, hogy csak egy kis flörtnek vagy egy éjszakás kalandnak tekint, mivel ő a tulaj, úgy gondolhatja hogy a legtöbb csaj a lába előtt hever. Komolyabb kapcsolatra valószínűleg nem is számít a szórakozóhelyéről, mert ő is tarthat attól, jogosan, hogy a legtöbb lány csak a pénze miatt áll le vele. Azért sok sikert kívánok Neked.

2010. jan. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Valszeg te is ilyen lány vagy. Azért vonzódsz hozzá, mert ott mindenki felnéz rá. Ott értékes ember. Neked meg nincsa annyi agyad, hogy rájöjjél a diszkón kívül is van világ.
2010. jan. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!