Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A szüleimmel sajnos elég...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szüleimmel sajnos elég rossz a kapcsolatom, a barátom elfordulhat tőlem emiatt?

Figyelt kérdés
Két hónapja vagyunk együtt, elég friss, de úgy érzem sokat tudunk egymásról és jó irányba haladunk.. mintha mindig is ismertük volna egymást. A helyzet az, hogy ismeri a kapcsolatom a szüleimmel, ami leginkább anyával viharos. Kicsit félek attól, hogy elfordul tőlem majd emiatt, mert az, hogy egy lánynak ennyire rossz kapcsolata van a szüleivel, az emberek szerintem azt feltételezik, hogy csak ő tehet róla... Lehet azért gondolom ezt így, mert anya állandóan ezt sulykolja belém. Én tudom, hogy kettőn áll a vásár, és mindketten kellettünk ahhoz, hogy a viszonyunk idáig jusson. De nem akarom, hogy anya miatt menjen tönkre a kapcsolatom... Mi a véleményetek erről? Valakinek hasonló szituáció?

#veszekedés #kapcsolat #szülő #szülőkkel rossz kapcsolat
2014. aug. 28. 22:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez bocsi, de hülyeség, emiatt nem hiszem, hogy elfordulna tőled, főleg, ha tudja mi a helyzet
2014. aug. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs, ez milyen befolyással lehetne egy kapcsolatra, nem látom az összefüggést. Amit te írsz az hülyeség szerintem, de még ha csak te tehetnél róla, akkor is annak mi köze a barátoddal való kapcsolatodhoz? Attól még az lehet jó. Szerintem feleslegesen aggódsz.
2014. aug. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 pamparamm ***** válasza:
Kérlek ne legyél hülye...
2014. aug. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 viktorvarga ***** válasza:
aki nemjön ki a szüleivel az problémás,őis meg a családja is.nem túl jó vétel az ilyen nő..
2014. aug. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
utolsó: köszi, hogy megfogalmaztad egyszerűen azt, amitől pont tartok. hogy ezt hiszi rólam..
2014. aug. 28. 22:54
 6/7 anonim ***** válasza:

Az biztos, hogy bonyolultabb, már csak azért is, amit írtál, hogy anyukád "ezt sulykolja beléd". Sajnos vannak ilyen családok, szülők, akik sokszor maguk se látják, mit tesznek, csak esetleg ők is otthonról hozták a mintát, amit automatikusan leutánoztak. Nagyon jó, hogy te valamit észrevettél, hogy ez nem jó, és talán azt is eldöntötted már, hogy te mit akarsz majd másképp csinálni. Nem minden pasi türelmes, illetve nem egyforma mértékben azok. Nekem anyai nagymamám egy nagyon kritikus ember (már 75 éves elmúlt), nem túlzás, amit írok, figyelj, anyukámat idén először ismerte el, hogy milyen ügyes, talpraesett, hosszú évek óta, pedig anyu (már elmúlt 50) mindig egy nagyon ügyes, talpraesett nő volt, de egész életében vágyott az anyja elismerésére, hihetetlen keserűség van benne emiatt, és ez meg nagyanyám kötekedő jelleme eléggé rányomta a bélyegét a család életére, azért apám kitartott többé-kevésbé türelmesen, bár lehetett volna jobb is, ha ez az egész probléma nincs.

Én ajánlom neked ezt a könyvet, talán segít, hogy segíts magadon és a szüleiddel való kapcsolatodon, minden családban vannak nehéz esetek, nehéz helyzetek, krízisek, de a megoldást is meg lehet találni: [link]

2014. aug. 28. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
hűha, utolsó: köszönöm szépen. meg fogom venni a könyvet :)
2014. aug. 28. 23:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!