Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek van értelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van értelme rendes lenni egy csajhoz?

Figyelt kérdés
mert ahogy elnézem hiába vagyok jó fej,kedves,rendes egy lányhoz azokkal mindig csak kicsesznek azok szivják meg a legjobban..azok meg akik le se szarják a csajt,nem küzdenek érte azok meg kellenek,az kapja meg a csajt.
2014. aug. 28. 22:40
 1/7 anonim ***** válasza:
nem éri meg
2014. aug. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem van. Igazából a lányok nem szeretik a könnyű prédákat.

L

2014. aug. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
22%
Mert a csajok az 10/10 esekre buknak azok meg elszálnak maguktól és bunkók akik meg nem azok meg csak "barátként" gondolnak rád.
2014. aug. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

csak annak van értelme, csa tudni kell mikor kell lépni és mit nem szabad hagyni


természetesen nyáladdzani nem kell mert attól még én is behányok nemhogy a csajok

2014. aug. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 viktorvarga ***** válasza:
ha megérdemli.(nem basztákmeg már 10 en pl)
2014. aug. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha komoly kapcsolatot akarsz, akkor igen.

Ha nem, akkor értelemszerű.

2014. aug. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ne rendes legyél hanem okosabb!
2014. aug. 28. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!