Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 13 eves lany vagyok es tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13 eves lany vagyok es tetszik egy fiu. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

?? 13 eves vagyok es van egy fiu aki tetszik es nagyon meg kedveltem.

majdnem hogy 2 éve ismerjük egymást.. Kanadába találkoztunk családon keresztül. Sókat vagyunk együtt mivel a családja meg az en családom ossze járkálnak. Nagyob jo haverok vagyunk en ugy gondolom..viszont pár napja látta az üzeneteimet facebookon es rá jött hogy meg kedveltem.. beszéltünk is mar meg skypoltunk es azt hiszem meg probaltam ki magyarázni de nem hinném hogy el hitte nem nagyon erfekelte meg nem beszéltünk arról mert azt mondta h nem érdekli. . Néhe ilyan mind ha tetszenék neki vagy meg kedvlet volna de o valahogy mas min a többi .. nem nagyon tudom ki venni hogy mit akar.kérlek segítsetek :/ .. mit csináljak? ?


2014. aug. 28. 23:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
tojásrántottát
2014. aug. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nyelvtankönyvet lapozd fel picit!

Egyébként szerelmi kérdésben miért nem édesanyádhoz/édesapádhoz fordulsz segítségért?

2014. aug. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem Kanadában durva törvények vannak
2014. aug. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
és mi honnan tudnánk? inkább kérdezd meg tőle mit gondol vagy hagyd a francba
2014. aug. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Paprikás krumpli jó lesz.
2014. aug. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!