Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van értelme annak, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme annak, hogy egy lány elmondja az érzéseit egy fiúnak?! Mit kellett volna tennem?

Figyelt kérdés
Szerintem nincs... A szerelmem jelenleg nincs a közelemben. Az ország másik végében van egészen a következő nyárig. El akartam neki mondani, hogy szeretem. Oké, tudom, hogy béna húzás volt, de ma hajnali 3 körül küldtem neki egy üzenetet, hogy szeretem. (Már nem volt tiszta a fejem) Erre jött is rögtön a válasz tőle: "Szia csak gondoltam szólok, hogy ezt biztosan rossz számra küldted." - erre már csak annyit reagáltam, hogy "Bocsánat" - mindenféle válaszra számítottam, de erre nem. :D Olyan szépen szerelmet vallottam, hogy az már nevetséges... :D 17l

2014. aug. 29. 08:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy tényleg más helyre küldted?
2014. aug. 29. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csak poénkodott, biztos örült neki, vagy nem akarja elmélyiteni köztetek a dolgot, elvégre 17 éves vagy, amig ő odalesz, eljársz mindenfelé bulizni, kezdődik a suli, ennyi idősen még teljesen felesleges ennyire elkötelezni magad.
2014. aug. 29. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Jó helyre küldtem. :D
2014. aug. 29. 09:01
 4/5 anonim ***** válasza:

elmondom neked, nekem is ez lett volna a reakcióm...ha eddig nem kaptam valakitől jelzést, hogy tetszem neki, küld egy ilyen SMS-t akkor ezt válaszoltam volna én is...


na és itt jönnek az opciók:

- ha tetszik és ezt válaszolja amit te: rossz érzés, hogy tényleg nem nekem szánta

- ha nem tetszik és ezt válaszolja amit te: akkor semmisnek veszem

- ha nem tetszik és visszaírja, hogy jó számra küldte: jó érzés tölt el, hogy így érez, és megpróbálnám megkeresni a jó tulajdonságokat amiket tudok szeretni...mert attól, hogy eddig nem volt meg az a bizonyos szikra, attól még meg lehet, csak meg kell találni...és persze megbeszélném vele...ha továbbra sem tetszik elutasítom kedvesen, de ha találok benne sok jó tulajdonságot és bejön lásd utolsó pont...

- ha tetszik és visszaírja, hogy jó számra küldte (és nincs párom!!! [ha van párom, kedves visszautasítás]): akkor valószínűleg elkezdenék vele mélyebben ismerkedni...


21F

2014. aug. 29. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Olyan szépen szerelmet vallottam, hogy az már nevetséges"

pontosan mit küldtél neki? nem annyit, hogy "szeretlek"?


amúgy még innen menthető a helyzet :)

2014. aug. 29. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!