Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért elítélendő az, hogyha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért elítélendő az, hogyha a lány idősebb a fiúnál?

Figyelt kérdés
Pl.: 16L-19F okés, de 19L-16F már mindenki azt mondja, hogy gáz? Miért nem lehet idősebb a lány, anélkül, hogy cikinek számítana?
2014. aug. 29. 10:04
 1/10 anonim ***** válasza:
29%
Rám féltékenyek emiatt hogy 14 éves vagyok de ilyen 18-20 éveseket szedek fel :D
2014. aug. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nem gáz, csak a társadalom azt tartja elfogadottabbnak, ha a fiú az idősebb.
2014. aug. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Jah, de ez akkor is hülyeség hogy ciki! 1.ső voltam :D
2014. aug. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Mert így szokta meg a társadalom... És a srácok később érő típusok (persze vannak kivételek) ezért nem igazán lennének egy szinten.

Ez kb. olyan mint amikor a csaj magasabb.

2014. aug. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
48%
nem elítélendő...csak a társadalmi norma, az ha a férfi az idősebb és a magasabb...ez talán a régi időkből származik amikor a nőket kevesebbnek titulálták...de lassan ez is kikopik...
2014. aug. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
csak feltekenyek 17 evesen 23 eves nom volt :D
2014. aug. 29. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
:D :D
2014. aug. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az én barátom fiatalabb 3 évvel és látszik is a különbség, minden téren. sajnos.SEmmi képp nem előnyős.Én ezt tapasztalom.De ez csak az én véleményem.
2014. aug. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Talán azért tartják gáznak, mert a fiúk később érnek és míg egy 18-19 éves csaj már sokszor teljesen érett nő, addig egy ennyi éves fiú még sem testileg sem lelkileg, nem férfi és ha még ennél is fiatalabb akkor tényleg nagyon gyereknek néz ki a lány mellett.

Én 19 vagyok a barátom 15. Sokan leszólnak miatta, és kb úgy néz ki ha mellettem van mintha az öcsém lenne, de nem érdekel. Nagyon jó vele, és lelkileg sokkal érettebb mint a volt pasim aki 20 éves.

2014. aug. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom.Ez a pár év szerintem nem probléma.
2014. aug. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!