Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyenek a férfiak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyenek a férfiak?

Figyelt kérdés
Miért azon jár folyton az agyuk? Ha már meglátnak egy kicsit is jól kinéző nőneműt aki kort tekintve lehet 14-től 50-ig terjedő, már kiesik a szemük és megdugnák. A minap a buszmegálló 4-5 férfi kommentálta az elhaladó nőket. Tényleg ennyire nem számít, hogy milyen csak lyuk legyen? Ezen az oldalon is, kaptam már levelet azzal, hogy szexkapcsolathoz nem lenne-e kedvem, miközben semmi olyat nem írtam, még kérdést se, hogy ilyet kapjak...
2014. aug. 29. 11:39
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Gondolom te is megnézed a kigyúrt, izmos pasikat. (Vagy ha te nem, akkor van olyan nő, aki igen. Teljesen felesleges általánosítani, hibáztatni, utálkozni. Aki jól néz ki, azt általában megnézik. Ha nem vagy elégedett magaddal, akkor tegyél ellene.)
2014. aug. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

10-es ezt inkább írd ki kérdésként, nem vág ide.


Hát nem szoktam nagyon megnézni fiúkat, kigyúrtakat meg pláne nem, mert nem az esetem.

2014. aug. 29. 12:04
 13/14 anonim ***** válasza:
A r.bancok miatt van.A pasik azt hiszik,minden nő könnyen kapható,ezért tárgyként néznek rájuk.Bár a rendes nők,az ilyen f.aszikat nagyívben leszarják!
2014. aug. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

10essel egyet értek.


Kérdező, ne általánosíts.

Vagy én is kérdezzem azt, hogy miért felszínesek a nők?

2014. aug. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!