Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha van két srác egyidősek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha van két srác egyidősek mondjuk 20 évesek. Az egyik jóval fiatalabbnak néz ki mondjuk 16 évesnek a másik meg 26 évesnek. Akkor aki fiatalabbnak néz ki az 50 évesen is jobban fogja magát tartani mint aki öregebbnek néz ki?

Figyelt kérdés
Azért itt kérdezem mert itt többen nézik , meg nem tudom hol lehet ilyent kérdezni, de ha nem jó helyre irtam kérem valaki tegye át máshova :) Mert van egy ismerősőm aki 22 éves de 16-18nak néz ki a szülei kb 50 évesek de ők meg simán elmennek 30-40 évesnek. Ez csak véletlen , vagy genetika? Köszönöm!
2014. aug. 29. 16:13
 1/3 anonim ***** válasza:
genetika ....
2014. aug. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Persze, lehet genetika.

De az ember változik is az évek során.

Én nő vagyok, 16 évesen simán kinéztem 19-20 évesnek, most meg 27 évesen múltkor elkérték a dohányboltban a személyimet, hogy elmúltam-e 18:), a buszon amikor egész jegyet kérek, visszakérdeznek, hogy nem diákot?:) és már kérdeztem, hogy mennyinek nézik ki, mondták, hogy kb. 20-nak. Pedig mikor egész fiatal voltam, akkor meg tényleg mindig pár évvel idősebbnek gondoltak. Szóval én változtam.

Majd kiderül 50 évesen, hogy ki mennyinek fog kinézni.:)

2014. aug. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Mert én elég parázok ugyan is én is idősebnek nézek mint a korom én 21 vagyok és szerintem csak öregszek , és nem szeretném ha 40-50 évesen 70-80nak néznék ki :( Régen szidtam beszologadtam a fiatalabnak kinéző babaarcuakat és most már tudom hogy nekik a legjobb
2014. aug. 29. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!