Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudnátok nekem olyan dalokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok nekem olyan dalokat mondani amik arról szólnak, hogy megbántátok azt, hogy valakit nagyon szerettetek?!

Figyelt kérdés
(konkrétan arra célzok, ami velem történt.., a barátom egyik napról a másikra kidobott , neten!!, eljátszotta nekem, hogy mennyire rossz ez neki is, most meg látom, hogy már megy is bulizni, pedig szegény teljesen maga alatt van... röhej)Szóval valami jó kis odamondós dal kellene.. :) Köszi a válaszokat!

2014. aug. 30. 00:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Bullet for my valentine - tears don't fall
2014. aug. 30. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Hallgass inkább KISS-t, vagy Ozzy Osbourne-t.
2014. aug. 30. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
2014. aug. 30. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
#1 azt énis ismerem:D de amugy Story of the year - Until the day I die
2014. aug. 30. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
Christina Aguilera – Fighter
2014. aug. 30. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Szerintem is a Bullet for my valentine...annak a klipje is ütös:D
2014. aug. 30. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
2014. aug. 30. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
2014. aug. 30. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Nem szeretném megbántani az érzéseidet, de ha "kidobott, neten", azóta meg bulizik, akkor majd azt fogja "meghatni", hogy te milyen "odamondós dalt" küldesz neki?


Nem lehet, hogy jobb lenne méltósággal, emelt fővel viselned a szakítást, magadban feldolgoznod, amit történt, anélkül, hogy éreztetnéd vele, hogy mennyire megbántott, és továbblépni?

2014. aug. 30. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nem akarok neki odamondani, nem neki akarom fitogtatni, hogy mennyire megbántott.. mert szerintem ismer annyira, hogy tudja. A dalokat én magam szeretném meghallgatni, nem neki szánom, felőlem oda megy ahova akar, habár nekem a mindenem volt, nem éri meg nekem, hogy tönkremenjek miatta, mikor ezek szerint nem is szeretett... szóval dalokat kértem, magamnak. :)
2014. aug. 30. 00:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!