Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik az ilyen alak? Szerint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik az ilyen alak? Szerintetek ráférne még pár kg vagy izmosodás?

Figyelt kérdés

[link]

Mindig is nagyon vékonyka voltam(ezt örököltem)és bármennyit ettem semmi se látszott szinte,ezért ettem bőven mindig,szeretem is a kajákat,a mai napig.

Mostanában sikerült felszednem pár kg-t, most értem el a 57,5 kg-t a 175 cm-emhez.

Ti mit gondoltok,kéne még hízzak? Vagy kezdjek el edzeni?Mielőtt ezt írnátok, a sok kajálás mellett természetesen reggel és este is sportolok.

Egy a gondom: többet szedtem fel a hasamra,mint kellett volna, ezért elég csúnya(második képen látszik legjobban)és utálom,hogy akkora.Főleg miután eszek.

És tudom,hogy nem lehet csak egy bizonyos területről fogyni...viszont máshonnan nem szeretnék mert akkor már túl vékony lennék.

Ti mit gondoltok? 17l


2014. aug. 30. 21:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Csini vagy, de a hasadon tényleg dolgozhatsz kicsit. Ettől a kis hibádtól is elfogadnálak, ha hozzám vágnának. :)
2014. aug. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nekem tetszel nagyon.
2014. aug. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Szep alakod van, nincs is pocak :)
2014. aug. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
17 évesen ne akarjál bomba testet. Fejlődésben vagy. Annyi idősen kb én is ezekkel az adatokkal rendelkeztem (magasság/súly), mára viszont, bár vékony vagyok, szép formám van. 62kg vagyok a 178cm-hez.
2014. aug. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nagyon csinos vagy. Az én hasam is nagyobb közvetlenül kaja után, emiatt ne aggódj, normális :) Szerintem szép, ha egy lányon van egy kis puhaság. Edzést javaslom - egyszerűen azért, mert egészséges és hasznos. Egy normális étrend + rendszeres testmozgás, és mindig ilyen szép leszel, mint most :)


F/28

2014. aug. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem löttyedt kocsonya a "popsid" sem szóval igen, korodhoz képesd jó tested van.
2014. aug. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Szerintem is lehetne dolgozni a hasadon, de nem vészes. :)

L

2014. aug. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat! :)

Akkor nem csúnya így a hasam?

Nem értem miért lett csak a hasam nagy...nemrég még szép lapos volt.

2014. aug. 30. 21:54
 9/13 anonim ***** válasza:
Legyél a csajom! :D
2014. aug. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ahh, képet még!
2014. aug. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!