Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Másnak is utálja a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Másnak is utálja a "véletlen" tapizásokat?

Figyelt kérdés

Például szórakozóhelyen pultnál állva. Ha még becéznek is, vagy "szia cica" mondattal közelednek, a falra tudnék mászni. Akárhogy nézhet ki, aki ezt csinálja, borzasztóan sérti a komfortzónámat...ha a barátnőimnek panaszkodok, le vagyok frigid feminácizva.

17L



2014. aug. 31. 11:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez elég szánalmas duma az tény :D

Szóval meg tudlak érteni.

2014. aug. 31. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
*Más is utálja, bocsi, elírtam:)
2014. aug. 31. 11:03
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

Általában a NŐKNEK jól esik, ha bókolnak neki, de vannak bizonyos csajok, akik ezen felháborodnak, meg kiakadnak rajta.

Sosem értettem az ilyeneket, lehet, akkor nem nőnek kéne felöltözni, hanem valami másnak.

2014. aug. 31. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
11%
Én meg nem tudlak megérteni. Ha te csak szórakozóhelyeken tudod jól érezni magad, akkor fogadd el és ne sírj. Most komolyan ilyenek zavarnak? Mi lenne ha szimplán nem foglalkoznál vele és kész. Mindenki sír hogy milyen stresszes az élet, de lényegtelen baromságok zavarják.
2014. aug. 31. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Azért a véletlen "tapizás" az nagyon rossz… olyankor volt már, hogy fejmosáat adtam a srácnak és nem feltétlen szórakozóhelyen, hanem koncerten.

L

2014. aug. 31. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

Frigid femináci, ez jó. :D

Amúgy meg akkor nem kell ilyen helyekre járni,ilyen egyszerű. Ne a "barátnőidnek" panaszkodj, hanem annak, aki neked nem tetszően viselkedik irányodba. Ha más nem, durr egy tasli, és máris megvédted a komfortzónádat, tessék...

2014. aug. 31. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!