Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fleshlight tulajdonosok!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fleshlight tulajdonosok! Szerintetek melyik a legjobb mintázat és ti milyet használtok, melyik stimulál a legjobban?

Figyelt kérdés

Tervezek egyet venni, mert munkámból adódóan nem tudok időt keríteni párkapcsolatra. Nem vagyok tapasztalt a témában, azt tudom, hogy gagyit nem akarok venni, már volt egy olcsóbb változat korábban, de nem érte meg az árát.

Előre is köszönöm a válaszokat.



2014. aug. 31. 21:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem van egy puncis Vortex, és csak ajánlani tudom. :) Imádom használni, barátnő mellett is elő szoktam venni. Nagyon hatékonyan stimulál, óriási orgazmusom szokott lenni tőle. :) Egy nővel ugyan nem ér fel, viszont a valódi puncinál sokkal jobb, mert jobban stimulál, izgatóbb érzés, viszont a puncihoz tartozó nőt nem pótolja. Nem szuszog, nem karmol, nem ölel, nem csókol, nincsenek hüvelyizmai, stb. De ha csak a puncit nézem, akkor annál többet nyújt. :)


A többi mintázatot nem ismerem.

2014. aug. 31. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nekem is Lady Vortex van, nagyon szuper, király használni ! :) Állítólag jó még a Lotusz és az Ice Lady is... Ilyet vegyél, nem érdemes olcsóbbat venni, mert az nem olyan jó, és csak pénzkidobás az egész...xD Én is próbáltam többfélét, de csak a Fleshlight jött be ! :DDD
2014. szept. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!