Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy bókoljak egy lánynak aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy bókoljak egy lánynak aki nagyon tetszik?

Figyelt kérdés
Bulikon szoktunk találkozni és mindig megölel meg megpuszil ha találkozunk és egész jól kijövünk egymással,habár nem túl sokat beszélünk,de egyre közelebb kerülünk egymáshoz és egyre jobban kedveljük egymást ahogy észrevettem...Valahogy úgy érzem mintha kevés lenne hozzá az önbizalmam :( de nekem ő különös lánynak számít
2014. szept. 1. 01:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Dícsérd meg a haját, illatát, sminkjét, ruháját. Ezer ilyen dolgot lehetne még említeni, légy egy kicsit kreatív, csak ne vidd túlzásba, a nyáladzást általában nem szeretik.
2014. szept. 1. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
"De csinos vagy! Akarsz körszakállt?"
2014. szept. 1. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Lehet egyből a lényegre kéne térned, egy mozi, egy séta, valami program. Ha túl sokat teketóriázol valaki más le fogja csapni a kezedről.
2014. szept. 1. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Sajnos nem volt még csajom de már 17 vagyok :/ sosem ment vmi jól a csajozás, esetleg meg tudnátok mondani hogy legyen önbizalmam? mindig arra gondolok hogy mi van ha visszautasít.. sokszor próbálkoztam már csajokkal de kb mind leakasztott :/
2014. szept. 1. 23:37
 5/11 anonim ***** válasza:

Önbizalmat csak úgy nem lehet szerezni. Az önbizalom reakció egy adott élethelyzetre. Mondjuk ha jó vagy a fociban, akkor abban önbizalmad lesz. De nem azért leszel jó a fociban, mert önbizalmad van.


Amit te tudsz csinálni, az az, hogy igényesen öltözködsz, ápolt külsőd legyen, és figyeld a lányok reakcióit.


Ha észreveszed, hogy rád mosolyognak, meglesnek maguknak akkor majd jön egy kis önbizalom is.


Ahhoz meg, hogy valakit elhíj randevúra, nem önbizalom hanem bátorság kell.


Na most a kettő között a differencia az az, hogy aki önbizalommal vág bele valamibe az valószínűsíti, hogy sikeresen jön ki a szituációból, aki pedig bátran, az fifty-fifty vagy még annyi se alapon ítéli meg a helyzetet.

2014. szept. 2. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Most arra gondoltam hogy ráirjak fb-n hogy akarna e velem kijönni kettesben beszélgetni meg jobban megismerkedni,és ha talizunk elkérem a számát meg hazakisérem, szerintetek jó ötlet?
2014. szept. 2. 16:43
 7/11 anonim ***** válasza:
sok hülyeség... a belsőt dicsérd, hidd el ;)
2014. szept. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
persze,de akkor fbn irjak rá hogy ki e jönne este sétálni? tudom hogy élőben jobb lenne elhini de hát alig találkozunk :S
2014. szept. 4. 15:19
 9/11 anonim ***** válasza:
"ki e jönne", "elhini" OMG!
2014. szept. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
jól van b+ telóról irtam és siettem..
2014. szept. 4. 21:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!