Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a mai tini...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a mai tini lányokról (12-18 évesek)? Fiúk ÉS lányok válaszát is várom!

Figyelt kérdés

Nem olyan válaszokat várok, hogy ri**ok. Mert igen, sajnos sokan azok, de inkabb belsőre gondoltam. És nagyon kíváncsi vagyok lányok véleményére is, hogy például ők hogyan látják, milyen ez a korosztály.


Lányként nekem az a véleményem, hogy túlságosan vibrálnak, figyelem közzéppontjában szeretnének lenni. Engem ez azert érint rosszul, mert mivel csendesebb vagyok, az osztályomban teljesen eltűnök sok nagyszájú között, illetve elnyomnak. És például ez zavar. Az összes barátnőm 20 feletti, és ők teljesen mások. Figyelmesebbek, érettebbek. Mások.


Nektek mi a véleményetek erről a korosztályról? Kort és nemet írjatok! Köszi :)


2014. szept. 1. 17:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nagyon naivak, álomvilágban élnek. Felszínesek és csak a külsőt nézik miközben kábé agyilag zoknik.
2014. szept. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Fiúk szemszögéből inkabb a párkapcsolat megvilagitasabol érdekel a dolog, lányok szemszögéből meg a barátság szempontjából :)
2014. szept. 1. 17:20
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Minden évben egy évvel hamarabb kezdik a ri_banccá válást. (lehet kicsit zavarosan fogalmaztam, bocsesz)
2014. szept. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Első: igazad van. Tényleg sokan iszonyat buták, de sajnos még egy jobb iskolában, ahova tanultabbak járnak (gondolok a saját sulimra) is nagyon felszínes lányok zavarnak. Tehát alapvetően nem a tanulatlansággal van a gond, hanem jellemikeg nem minden oké náluk..
2014. szept. 1. 17:23
 5/13 A kérdező kommentje:
Értelek :)
2014. szept. 1. 17:23
 6/13 anonim ***** válasza:

A csendesebb srácokat, lányokat a többség nem látja meg és ez látszik itt GyK-n is. Rengeteg a magányos ember, mert ő más mint a többség. Azt kell hogy mondjam, hogy a társadalom egyre butább és felszínesebb(és elszomorítóan gyorsuló ütemben). De mivel ennek a mérlegnek is két oldala van, ezért a csendeseknek is változni kéne( és most nem az asszimilálódásra gondoltam), hanem a csendes találjon hasonló embert(merjen közeledni a másik felé). Máris sokkal kevesebb szomorú ember és kérdés lenne GyK-n. :)

19f

2014. szept. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Amúgy én is csendesebb fajta vagyok. De nem foglalkozok az ilyen emberekkel, próbálom magam távol tartani tőlük. Van pár ember akik hasonlóak mint én, velük nagyon is jól megvagyok és nekem ennyi elég is.

2014. szept. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Sajnos ahogy telik az idő, évről évre fajul el a világ. Én még csak 24 vagyok, de a mi időnkben 12 évesen nem az volt a legfőbb gondom hogy milyen mobilom van, és van-e Nike cipőm, vagy hogy hány pasim volt. Akkor még a hajfestésért igazgatói járt, most meg már szinte elvárás. Nem lennék semmi pénzért megint iskolás. Borzasztó hogy minden a külsőségekről szól
2014. szept. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
6: Az a baj, hogy sokszor a csendesebb lányok és srácok sem látják meg egymást, nem kellenek egymásnak, ők is ri_bancot/gyúrósjózsit akarnak. És ha egy csendes srác akar valamit a csendes lánytól, akkor el lesz küldve, de ugyanígy van ez fordítva is. Kevés a kivétel és nem találnak egymásra.
2014. szept. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

elárulnak,csak érdek barátok. r1bancok, menőnek hiszik magukat azzal vágnak fel hogy apuci mi mindent vesz meg nekik meg hogy 13 évesen már hány farok járt benne


persze tisztelet a kivételnek,mert van.

2014. szept. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!