Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan közeledjek egy nálam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közeledjek egy nálam 27 évvel fiatalabb nőhöz, hogy ne gondolja azt, hogy csak a szexre kell?

Figyelt kérdés

Mondhatni elég régóta ismerem a hölgyet. A szüleivel barátok vagyunk, innen az ismeretség. Már az elején is szót értettünk, gyakran beszéltünk és ez most sincs másként. Annyi változott csupán, hogy a hölgy elköltözött otthonról és átjárunk egymáshoz, olykor egymásnál is alszunk, de nem érek hozzá egy ujjal sem.


Viszont azt vettem észre, hogy érzek iránta valamit. De semmi pénzért nem használnám ki.


47F



2014. szept. 1. 21:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Uhh, azért az nagyon sok…

Szerintem apró ajándékkal, beszélgetéssel lassan.

L

2014. szept. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
Ha lassan közeledsz hozzá, nem fogja azt gondolni hogy ki használod.
2014. szept. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
62%
Mi van vén kecske még megnyalnád a sót?
2014. szept. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Nincs gond a kommunikációval. Elég sokat és gyakran szoktunk beszélgetni, valamint megesik, hogy ezzel-azzal meglepem.
2014. szept. 1. 21:19
 5/18 SullaFelix89 ***** válasza:
A te korodban szerintem már senki sem gondolja, hogy a szexre kellene neked.
2014. szept. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Mond el neki ,hogy nemsokára ingyen járhatsz a tömegközlekedésen az csípik a fiatal bulák.Az nagyon YOLO*.*
2014. szept. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem meg sehogy ne közeledj ilyen téren felé. Simàn az apja lehetnél.
2014. szept. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
80%
Nyugi, tudja ő is, hogy a lenyugvó napnak csak a reklámban van ereje.
2014. szept. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
77%
Attól függ,hogy te fizeted-e a Potemixet vagy rá akarod hárítani ezt a költséget is..
2014. szept. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Kicsit másként szeretném ezt megközelíteni...ez a fiatalabb nő akar-e még gyereket? Ha igen, akkor engedd el! Ne csinálj abból hiúsági kérdést, hogy képes vagy ezt megadni neki...bizony majd fel kell nevelni. Láttam erre a környezetemben példát, ahol a feleség vérrel-verejtékkel küzdött azért, hogy a gyerekei tanulhassanak az egyetemen, mert a férje már nyugdíjas volt(kicsi nyugdíjjal)...pedig nem is volt közöttük ekkora korkülönbség.
2014. szept. 2. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!