Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért viselkedik így?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik így?

Figyelt kérdés
Van egy fiú az osztályomban. Tavaly kiderült, hogy szerelmes belém. Én is szerelmes vagyok belé. Viszont ennek a fiúnak van egy legjobb barátja, aki egyszer azt monta nekem, hogy már nem annyira szeret. (mármit akivel szeretjük egymást.) Csak hogy én ezt nem vettem észre, mert ugyan úgy bámult, tehát adta a jeleket stb.... Most h eljött a szeptember megit furán viselkedik(mármit a szerelmem). Megint ugyan úgy néz. Föci órán megválaszoltam egy kérdést amire a válsz Magyarország volt. Erre el kezdi szeretlek. (sztem ahhoz tette hozzá hogy Magyarország szeretlek) Meg németen mellettem ült, és akkor is dumált hozzám... Meg nem éreztem jól magam(mert kicsit hányingerem volt) ő meg allergiás, és elkezdi: azt hittem hogy kifolyik a taknyom órán. Èn meg elkezdem: én meg majdnem elhánytam magam.. XD Erre elkezdi h: Ja tudod te bele hánytál volna a képembe aztán én meg bele tüsszentek a tiédbe.... Szerintetek akkor ezeket a dolgokat miért csinálja ha már nem szeret? Vagy szeret??

2014. szept. 2. 18:37
 1/1 anonim ***** válasza:
menj vissza barbizni
2014. szept. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!