Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit gondolt rolam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit gondolt rolam?

Figyelt kérdés
A baratom 10 honap utan szakitott. Nagyon megvisel pedig mar mindjart 2honapja. Ezt a fiut 3 eve mindenemnel jobban szeretem. A szakitas utan en depresszioba estem,pszcihologushoz is jarok.s eszembe jutott valami ami nem hagy nyugodni. Mikor kimondta vege en nem sirtam vagy ilyesmi. En ilyen termeszetu vagyok. Masok elott nem sirok,es foleg nem akartam o ugy lasson. Szerintetek azt gondolja nem volt nekem fontos elegge? Mondjuk tudja sokat vartamra es minden, tudom sokan idiotanak fognak nezni.de kerlek kimeljetek a rosszindulatu ,alazo valaszoktol mert nagyon nem olyan az allapotom hogy elviseljem.

2014. szept. 3. 06:01
 1/4 anonim válasza:
Ha tudta hogy szereted és sokat vártál rá, akkor szerintem nem gondolja azt...
2014. szept. 3. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Most három év vagy 10hónap?De mindegy.

Amúgy meg nem rajtad jár az esze.Gondolom örül hogy nem lett hiszti meg dráma a vége és ennyi.

2014. szept. 3. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

10 honapot jartunk

3 eve szeretem s varokra.

nem mindegy

2014. szept. 3. 09:40
 4/4 anonim ***** válasza:
Két hónap az nagyon kevés idő ahhoz, hogy elfelejtsed. Megteheted, hogy írsz neki egy szintén elbúcsúzó szép levelet, amiben leírod,hogy milyen sokat jelentett neked, és köszönöd a Sorsnak, hogy ha csak 10 (?) hónapra is, de vele lehettél, hogy ismerhetted. És akkor nem fogja azt gondolni, hogy nem szeretted. De nehogy visszahívd!!! A bánat meg majd elmúlik egy-két év (!) múlva, addig meséld el sokfelé, sok barátnak, ismerősnek, az segít, v. a pszichológusnak, ha úgyis jársz hozzá.
2014. szept. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!