Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Hogy tetszik a mellem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Hogy tetszik a mellem?

Figyelt kérdés

[link]


kb olyanok mint a felső sorban a harmadik képen. :((

17 éves vagyok,4 hónapja van barátom és még nem látott melltartó nélkül,szex közben is rajtam van,nem merem levenni amiatt hogy ennyire lóg..(fogytam 20 kg-t,és hát ez meglátszik) tudom hogy aki szeret az úgy szeret ahogy vagyok.. de szeretném ha úgy nézne rám mint a szexi és vonzó barátnőjére,én pedig nem érzem magam annak csöppet sem,szörnyen érzem magam amiért ilyen csúnyák a melleim. De nagyon kéri mindig hogy vegyem már le a melltartóm,de nem merem,iszonyú gátlásaim vannak :( Vélemények?



2014. szept. 3. 13:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Azt hittem tényleg a cicid mutatod. :(

Nem csúnyák a melleid.

2014. szept. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Pont jó, imádom, csajomnak is ilyenek és hihetetlenül imádom őket...megőrülök tőlük az ágyban! Fel a fejjel, nagyon szép melleid vannak! ;)
2014. szept. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
83%
Kezd azzal, hogy iszonyú nagy sötétben veszed le.
2014. szept. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
félek hogy meglátja és kiábrándul belőlem:( mindig mondja hogy mennyire imádja mindenem,a cicim is..(melltartobol "ki szoktam venni' szex közben)..én meg legszivesebben mondaám hogy ha látta már volna úgy őket hogy nem tartja semmi biztos nem így érezné..
2014. szept. 3. 13:37
 5/13 A kérdező kommentje:
NE IRKALJATOK PRIVATBAAAN,NEM KÜLDÖK SAJÉT KÉPET SENKINEK!!!:DDD
2014. szept. 3. 13:47
 6/13 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, pár gyerek után ha nyugdjas leszel, akkor gyomorba lógó melled lesz.


Szexben sose szabad gátlásosnak lenni, mert teljesen nem fogod élvezni.

2014. szept. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
50%

Ha valóban olyan melleid vannak, mint a harmadik képen a felső sorban, akkor az égvilágon semmi baj nincs velük, épp ellenkezőleg, gyönyörűek! (Jó az alsó sorban a középső még szebb:)) Természetes nagy mell, így kell kinéznie, én a kis melleket tartom csúnyának, nem az ilyen szépségeket. Biztos, hogy a barátodnak is tetszeni fog, én imádnám őket az fix.

24F

2014. szept. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
35%
bi lány vagyok és az utolsóval értek egyet , nekem is az ilyesmi tetszenek legjobban 23L
2014. szept. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem tetszik, de ez ne hangoljon le.
2014. szept. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ez egész jó.
2014. szept. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!