Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti választanátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti választanátok egy ilyen fiút?

Figyelt kérdés

21 éves, 179 cm magas, dús hajú, izmos, de nem kigyúrt, jólelkű, kedves, intelligens, művészlélek, önzetlen, hallgat más véleményére is. Nem cigizi, nem iszik alkoholt.

Nem szexmániás, csak lassan, fokozatosan mindent. Romantikusan gondolkodó a lányokkal kapcsolatban. Stabil anyagi helyzetű.


2014. szept. 3. 14:58
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
93%

Hát Jaguar majdnem :D


21 éves - meg van

179 cm magas - én 172 vagyok

dús hajú - meg van

izmos, de nem kigyúrt - talán, nem tudom pontosan milyen

jólelkű - meg van

kedves - meg van

intelligens - talán az vagyok :D

művészlélek - őőő nem tudom pontosan

önzetlen - már akivel

hallgat más véleményére is - meghallgatom, de nem biztos, hogy aszerint cselekszem

Nem cigizi - meg van

nem iszik alkoholt. - meg van (pontosabban én nagyon ritkán akkor is pár gyümölcsös sört a legjobb barátommal)

Nem szexmániás - meg van

csak lassan, fokozatosan mindent. - meg van

Romantikusan gondolkodó a lányokkal kapcsolatban - meg van

Stabil anyagi helyzetű - meg van


szóval az összevetés ezt az eredményt hozta ki :D

2014. szept. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
57%
"pár gyümölcsös sört" ... jó ég... -_-
2014. szept. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
nem bírom az alkoholt és sajnos ezt a múltban többször bizonyítottam magamnak :D szóval kerülöm :) főleg, hogy 3 jó okom van rá :) de ezek nem tartoznak a GYK felhasználókra...de hidd el elég jó ok mind3 :)
2014. szept. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
én elhiszem. nem is írtam hogy kezd házipálinkával a napot. de inkább nem innék soha többé alkoholt mint hogy ilyet...nem találok rá megfelelő szót...igyak
2014. szept. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
én se az alkohol miatt iszom :D felőlem lehet alkohol mentes is :D nem bírom az alkoholt...főleg a töményet...
2014. szept. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
igyál akkor valamilyen szénsavas üdítőt. az kevésbé ciki
2014. szept. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
akivel iszom annak nem ciki, mások véleménye meg nem érdekel :P meg van az a pár ember aki véleményére adok :) szóval bocs ha nálad ez ciki, attól nem fogok mást inni :)
2014. szept. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

9-es: Mindkettő megvan, szép tiszta fogaim vannak és jó frizurám, de nem az idétlen felzselézett mai.

És jó látni, hogy más is hasonló, mint én. XD

2014. szept. 4. 09:18
 19/19 anonim ***** válasza:
hidd el találsz olyan lányt aki szereti :) nekem sikerült :) remélem te nem szívtad meg a Halak csillagjegyet :D amúgy nem is gondolnád mennyi kedves lány van aki pont ilyet keres :)
2014. szept. 4. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!