Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki beszélgetni?

Figyelt kérdés

Írjon aki unatkozik, mert én halálra unom magam. :/ és valami témát is írjon, ja és normálisabb emberkék írjanak csak, :D


13/L


2014. szept. 3. 19:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Ide is írhattok. :)

13/L

2014. szept. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A normálisabb emberek azt fogják mondani, hogy tanulj, csináld a házidat. Ha megvagy velük, segíts a szüleidnek.
2014. szept. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ahhha... 13 évesen nem itt kéne lenni :DD Mondjuk egy jó kis matek gyakorlás. Vagy akár történelem tanulás, mondjuk szerintem ilyen idősen nem tudsz annyi nyelven beszélni, tanulgathatnád azt is, hogy legyen egy kis nyelvtudásod, később sokat jelenthet! Ha ezt az üzenetemet komolyan vennéd, akkor később megköszönnéd nekem! ;))
2014. szept. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nincs házi egész héten, már segítettem, plusz kiolvastam a kötelezőt, meg még egy könyvet egy órája, és már nem tudom mivel lefoglalni magam
2014. szept. 3. 19:13
 5/6 A kérdező kommentje:
a tanulással nincs gondom,
2014. szept. 3. 19:16
 6/6 anonim ***** válasza:
tv? Vagy gépen valami jó kis film megnézése? :D
2014. szept. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!