Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan barátkoztatok meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan barátkoztatok meg azzal a testrészetekkel, amit a legkevésbé tudtok/tudtatok magatokon tolerálni? 20F

Figyelt kérdés
Ez a külső tulajdonság mennyire rombolja/rombolta az önbizalmatokat? Ha sikerült elfogadnotok magatokon az adott testi vonást, megkönnyebbültetek tőle?

2014. szept. 4. 12:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Sehogy. Én például az orromat utálom. Nem görbe, nem hatalmas, de kicsit széles, és mindig is emiatt volt kevés önbizalmam. Ha lesz rá pénzem, valószínűleg megműttetem.
2014. szept. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 LazyJones ***** válasza:

"This is my body. There are many like it, but this one is mine.

My body is my best friend. It is my life. I must master it as I must master my life.

My body, without me, is useless. Without my body, I am useless."

2014. szept. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

"Ez a külső tulajdonság mennyire rombolja/rombolta az önbizalmatokat?"

Baromira. Egyszerűen nem tudom elfogadni, zavar, szégyellem, pedig nem vagyok már tinilány. Beletörődtem, mást nem tehetek.

"Ha sikerült elfogadnotok magatokon az adott testi vonást, megkönnyebbültetek tőle?"

Egy kicsit igen.

2014. szept. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2 dolog zavar magamon,egyiken se tudok változtatni. Lassan kezdem elfogadni. Mást nem tudok,műtétre nincs pénzem. De így is kapok/kaptam pozitív visszajelzéseket,ez sokat segít.
2014. szept. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nálam a jó öreg péniszméret okozott ilyen gondokat, olyannyira, hogy fiatalabb koromban megfutamodtam még a párkapcsolat és szerelem lehetősége elöl is, pedig volt olyan alkalom, hogy csak ki kellett volna érte nyújtanom a kezem.


Régebben úgy gondoltam erre, hogy "miért pont én?! miért nekem jutott ez?!", vagy hogy "inkább lennék mondjuk tök alacsony, vagy nagyon kövér, de miért pont a péniszméret kapcsán babrált ki velem a természet?!".

Ezen azért már rég túl vagyok, de igazán sosem fogok szerintem megbarátkozni teljesen ezzel a testrészemmel és a miatta kialakult szégyenlősség, vagy az, hogy emiatt tartózkodóbb vagyok, nehezebben nyílok meg már a személyiségem részévé vált és ezzel kell együtt élnem és megtanulnom sáfárkodni.

2014. szept. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Kevés volt miatta az önbizalmam, de az már a múlt.

Azért tudtam elfogadni, mert a páromnak tetszettem/tetszem már sok-sok éve.

2014. szept. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem az nem tetszik,hogy vékony vagyok,de már mindent kipróbáltam,amilyen lehetőség volt,de egyik sem használt,orvos is azt mondta ilyen a genetikám,fogadjam el azt kész.Hát nekem ez nem megy sajnos... :/ Mivel főleg ezért semmibe néznek a lányok,rám se néznek...
2014. szept. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Utolsó, volt régen egy ilyen haverom, garantált a siker, ha kilókról van szó: valami multivitamin bomba (haver a centrumot szedte) + béres cseppek. Én hajhullásra szedtem, azonnal feljött pár kiló, a srácnak 2 hónap alatt tíz, pedig semmitől nem hízott, bármit csinált.

Nem kerül sokba, hátha:)

2014. szept. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!