Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a különbség a nyelves és a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a különbség a nyelves és a sima csók között?

Figyelt kérdés
2010. jan. 17. 20:05
 1/6 anonim válasza:
49%

A sima csókban nem használnak nyelvet.

Amúgy a csóknál csak a szájra adnak puszit. Helyes kicsi gyerekek "szájra-puszinak" is nevezik.

2010. jan. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mindenki máshogy hívja. Elvileg sima csók az csak a szájra puszi ami kicsit hosszabb ideig tart. A nyelvest meg nem nagyon kell elmagyarázni. DE minden esetben sokkal szebb ha csókolózásnak hívják és nem smárolásnak.
2010. jan. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
mint leirtad, az egyik nyelves, a másik sima. szerintem szó szerint is tették már fel ugyanezt a kérdést. talán legegyszerűbben: a nyelvesben összeér a nyelvetek is, a simában pedig nem, egyéb szabályok nincsenek
2010. jan. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat:) így már értem :)

a smárolás szót én sem szeretem:)

2010. jan. 17. 20:35
 5/6 anonim ***** válasza:

SMÁROLÁS!!!:'D

Nah, de a viccet félretéve; csatlakozom az előttem szólókhoz.A sima csók az az, amikor két ember puszit ad egymás szájára vagy egymás ajkát a sajátjuk közé veszik.A nyelves csók meg - másképp nevezve francia csók (vagy smárolás xD) - az, amikor a nyelvek is összeérnek.

2010. máj. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszi :D:D

és éljen a SMÁROLÁS xD

2010. máj. 18. 22:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!