Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megcsalás, ha neten egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalás, ha neten egy lánnyal olyan erotikus dolgokat írunk egymásnak amitől mindketten maszturbálunk?

Figyelt kérdés

Sosem láttuk egymást. A párkapcsolatomra kimondottan pozitívan hat, azóta szenvedélyesebb az együttlétünk is.


kor és nemet is írjatok.



2014. szept. 4. 14:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Igen


Kor / nem

2014. szept. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nem épp megcsalás, de nem szép dolog tőled. Miért nem a barátnőddel fantáziálsz?
2014. szept. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
17/L.
2014. szept. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
talán azért nem barátnőmmel fantáziálok, mert épp ez az izgalmas, hogy egy idegennel...
2014. szept. 4. 14:46
 5/13 anonim ***** válasza:
Akkor miért van barátnőd? Camszexelj minden idegennel, és akkor ki leszel elégülve.
2014. szept. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Kurtz Bickle ***** válasza:
Érzelmileg az.
2014. szept. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
46%

Nos a testi kontaktusnak évszázados kulturtörténete van, szemben az internettel ami alig 20 éves. Szóval ez pontosan az a terület ahol aztán végképp az egyéni hozzáállás dönt. Van aki szerint nem, van aki már 2 FB like-ra is féltékeny.


TE minek érzed? És képzelj el egy fordított esetet, hogy a párod egy vadidegennel maszturbál szexcsetben.

Mi az impressziód elfogadná? Szakítana.


Erre a kérdésre a válasz lesz az a válasz ami rátok érvényes!

2014. szept. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Evergrey ***** válasza:
Nem tudom, idegenek véleménye miért lenne mérvadó ebben a dologban. Annak kéne számítania, hogy ez a barátnőd szerint megcsalás-e. Bár ő meg nyilván nem tud róla.
2014. szept. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
95%

Főleg, ha az idegen a barátnőd :p


Exem is rajta kaptam. Fel is mentem a chat oldalra, elintéztem vele egy talit. Nem soká jött a fantáziálgatás. Egyre vadabbak lettünk, húztam a neten rendesen.


Aztán elhívtam találkozóra. Akkor vallotta csak be, hogy van barátnője, akit szeret.

Kérdeztem miért csinálja akkor ezt?

Erre: vele ilyen dolgokat, nem lehet. Már eléggé uncsi a nemi életünk... stb. Nem akar elhagyni, mert ahhoz túl jó vagyok neki... XD


Aztán mondtam ok, akkor szakadjon meg a kapcsolat. Egy hét után megint írt, hogy hiányzik a közös kaland, neten. Megint leráztam. Aztán megint írt.

Végül beleegyezett egy randiba.

És elmentem. És megbeszéltük a dolgokat.


Tudom, hogy szemét voltam én is, de élveztem minden percét.

2014. szept. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Költőnő? ***** válasza:
Hát én kulvála nem örülnék neki. S akkor meg finoman fogalmaztam.
2014. szept. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!