Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezen miért csodálkozik néhány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezen miért csodálkozik néhány csaj?

Figyelt kérdés
Ha valakire ránézek aki jól néz ki, mondjuk arcra, és a baszás jut róla eszembe.
2014. szept. 4. 15:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Mert nem gondolták volna rólad elsőre, hogy paraszt vagy.
2014. szept. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az meglepőbb lenne, ha az egzisztenciális kvantifikáció jutna róluk az eszedbe! :-)
2014. szept. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
te is csodálkoznál ha tudnád mi jutott rólad eszembe...
2014. szept. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
10%

"Ne sírjon a k**va ha b**i viszik" 13-14 éves lányok cicanaciban pipiskednek este 10kor a Deákon és csodálkoznak, ha a sok kanos részeg ráizgul. Nem kell itt az álszent sallang, a nőknek igenis kell az érzés, hogy őket mindenki gernincrevágná. Egy idő után aztán azért kezd el figyelni magára, hogy a magabiztos pasi életéből ő is kaphasson egy két morzsát.


Egy nálam bölcsebb haverom mondta egyszer: A nő elég okos, hogy a lába közét használja a kiszemelt pasi figyelmének fenttartására, de ahhoz már túl hülye, hogy értéket és minőségi életkörülményeket teremtsen saját magának. Valaki fa**kán fel kell mászni. Minden nő k**va vagy az akar lenni. Én 34 évesen egy 19 éves lánnyal vagyok. Mindketten tudjuk mi kell a másiktól. Persze eszerint is kezelem. És imádja, vagy inkább csak tűri. Nem érdekel. ;)

2014. szept. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Birom hogy mindenki lek*vazza a noket ha tobbel szexeltek vagy egyejszakas v mitudom en,bezzeg ha a pasi csinalja es vegig megy mindenkun az nem szamit

Anoket meglehet szolni...

2014. szept. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ja csak mi nem hazudunk össze vissza hogy jajj mekkora paraszt aki ilyet gondol,inkább még örülünk is ha azt gondolják hogy de leszopnám itt helyben
2014. szept. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

( Szegény 4-eske, és a kis k rvája. Azért egy 19 éves lányról is elmond valamit, ha alá fekszik egy 34 éves faroknak, és fordítva. Mindig is úgy sajnáltam a lelki nyomorékokat. :(


Ja és igen, ki ne maradjon: minden nő ótvar k rva! A férfiak meg mind disznók! )


Kedves válaszoló, véleményem szerint ez nem taplóság, és nem is kell rajta csodálkozni. Személy szerint ha ránézek egy férfira, aki tetszetős, az én gondolataim is addig kalandoznak,mint a tiéd - "dejólnézki-milyen lehet vele?" vonalon, DE! ez nem jelenti azt, hogy le is feküdnék vele első adandó alkalommal. Szerintem ez természetes dolog, elvégre ha valakit külsőre mutatósnak tartunk, abban szexuális vonzalom is van. De ez csak az én véleményem. Nem tudom mások ezzel hogy vannak,de mindegy is.


22N

2014. szept. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

5-ös

Arról nem hallottál még hogy két emberen múlik hogy lesz-e szex? Legtöbb esetben a nő adja be a derekát, mi hapsik csak tesszük amit kell.

2014. szept. 4. 16:27
 9/9 anonim ***** válasza:
0%

7-es:


Bogaram, te is alámfeküdnél, téged is minden nehézség nélkül el lehetne kápráztatni egy csöpp luxussal és jóléttel. ;) Az enyémnek egy Smart volt, meg pár apróság. Nem kell őt sajnálni, hidd el.


A mai nőknek be nem vallottan is az a szemlélete, hogy mással nem nagyon tudja eladni magát, mint a testével. Az a férfi, aki egy okos nőt keres maga mellé, aki magabiztos és helyretesz mindenkit, az hazudik. Ki akarna férfi lenni egy okoskodó nő mellett? Eleve, mit ad egy nő egy kapcsolatba? Semmit, ugye azt leszámítva. Egy mai férfi önellátó. Nincs szükség nőkre az ágyon kívül, már nem 14 óra munka után érünk haza levest lefetyelni. Ha igen, főz magának, vagy rendel. A mosógépen csak egy gombot kell megnyomni, vasalni meg mindenki tud. Egyszerű és kényelmes. Nem kell egy olyan nő, aki beleugat az életedbe, úgy, hogy nálad sikertelenebb. Ez a típusú nő az, aki 30+ évesen kétségbeesetten keres valakit, aki gyereket csinál neki, osztja az észt az NLcafén, gyülölettelteli irigységgel nézi a gyerekes nőket az utcán ( közben kacag magában, hogy neki legalább MÉG nincsenes stíriái, széthullott teste ) közben pedig azon keresereg, hogy 30 éves, és még mindig egy kis senki, aki majommunkát végez egy multinál, vagy robotol egy üzletben.


Persze van olyan pasi is, aki 10-20 éveket akar leélni egy nő mellett, aki szép lassan elhízik mint a disz*ó, és a haverokkal való részeges hétvégi ivászat után jólnevelt hím módjára hazamenni, elkapni az "asszonyt", és közben a kereksegg* pultoslányra/asszony húgára gondolni. De ki akarná ezt, ha a sok 20as hölgy imádja a 30+os pasikat? A hűség,a házasság idejétmúlt már.

2014. szept. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!