Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire tartjátok furcsának...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire tartjátok furcsának és bizarrnak, ha egy lány ki tud lépni a testéből meditáláskor?

Figyelt kérdés

2014. szept. 5. 08:41
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Járnátok vele, ha ezt megtudnátok?
2014. szept. 5. 08:41
 2/20 anonim ***** válasza:
megkérném hogy tanítson meg engem is! Ha ez igaz akkor elég izgi :)
2014. szept. 5. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
53%
Nem járnék vele, sőt, szóba se állnék vele többet.
2014. szept. 5. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Akkor ezt ne nagyon reklámozzam?
2014. szept. 5. 08:48
 5/20 anonim ***** válasza:
53%
Reklámozhatod, csak jó ha tisztában vagy vele, hogy vannak, akik szerint ez baromság. Én kapásból nem kezdek gyakorló hívőkkel, horoszkóppal foglalkozókkal és testükből kilépő nőkkel. Túl sok feszültséget szülne közöttünk a téma.
2014. szept. 5. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Egyik sem vagyok, csak jól megy a meditálás, talán már túlságosan is. Erről senki nem tud, kivéve titeket. :)
2014. szept. 5. 08:57
 7/20 anonim ***** válasza:
Ezt asztrális utazásnak hívják. Én is jártas vagyok a témában, bár még sosem próbáltam. Viszont meditálni sokszor szoktam.
2014. szept. 5. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:

Hat nem artana nem reklamozni ezt. Szamomra ez eleg bizar. Elso ok, hogy nem hiszem el, 2-ik ok pedig az, hogy ha feltetelezzuk, hogy igaz is lenne, kitudja hova "lep ki a testebol". En biztos nem foglalkoznek ilyen lanyokkal.

18/F

2014. szept. 5. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
84%
Hallottam már erről a fűvezés dologról.
2014. szept. 5. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Szerintem csak annak a pasinak mondd el, akiről tudod hogy nem riad meg az ilyesmitől, vagy akit érdekel a hasonló. :) Akit nem, annak ne mondd el, mert megrémül. 24N
2014. szept. 5. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!