Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire csináltam magamból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire csináltam magamból hülyét? Csak nekem esett rosszul a reakciója? Fiúk, örülnétek ha a barátnőtök ezt tenné? LENT!

Figyelt kérdés

Kicsit sok a kérdés, de jöhetnek a válaszok.


A sztori az, hogy egy hónapja járok egy fiúval, friss a dolog. Jár gyúrni, es mindig Szivatom h majd az ablakból meglesem. Azota állítása szerint ha valaki elmegy a konditerem elott, mindig kinéz, lett egy enyhe "paranoiája". Na es tegnap említette h ma napközben elmegy konditerembe, nekem meg elmaradt 2 oram es hazafele menet a villamoson felneztem facere és 2 órája volt aktív. Gondoltam h a konditeremben lehet. De azert felhívtam h ott van-e, nehogy pont elkerüljük egymást. Mivel útba esik a terme, gondoltam belesek - amolyan kis viccelodes céljából. Es mondtam is neki a telefonba h akkor mindjárt érkezem, de kicsit "leszarom" stílus érződött ki a hangjabol, mondta h nem tud kimenni most. Mondtam h oké, akkor csak elsétálok elotte, esetleg az üveghez jon 1 percre es intunk egymasnak. De nem! Elmentem a terem elott, nem láttam sehol. Megírtam neki h nem is láttam, erre visszairt h o látott engem a tükörből, mert epp elhúzott hatra ba...meg. Kicsit rosszul esett h poénból elmegyek, és akkor is kb leszar. Lehet en voltam tul rámenős es hülyét csináltam magamból. De többet nem "lepem" meg semmivel, nem érdemli meg. Vagy en vagyok a hibas?


Fiúk, ha a ti barátnőtök csinálna ezt, mit csinálnátok? Mi a véleményetek errol? Jogos h rosszul esett nekem?


2014. szept. 5. 13:55
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát , nem tudom.. Én már csak viccből , poénból, kedvességből, szeretetből kiintettem volna neked, vagy dobtam volna egy puszit.:) 17/f bp.
2014. szept. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
16 eves vagy ugye?
2014. szept. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igen. 16. De akkor is.. Ha fordítok rá egy kis energiát h meglepjem, legalabb annyi int egyet :/ máskor mindig ezzel viccelődtünk, most amikor éles a helyzet, a terem hátuljába megy...
2014. szept. 5. 14:00
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát ha így szól, hogy jön direkt elbújok és szerintem enyhén meg is ijesztem :) és ott van a meglepetésben a meglepetés :D szóval röviden ennyi nagyon jóül csináltad nem tehetsz róla hogy a kondi fontosabb volt neki :P
2014. szept. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Hát ha ennyire se képes hogy ott mész el és nem ér rá az ablakig kisétálni (gondolom 10 lépésnyit kb) akkor szerintem vond le a következtetést...

Ha nem tud örülni ennek hogy ott mész el (és láthat akár csók vagy valami) és sz*rik rád jogos hogy rosszul esett neked!

2014. szept. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem alaptalan kérdés.. Mármint rosszul fogalmaztam.. Miért ne örülnénk? Olyan értelmetlen kérdés. Szerintem tökmindegy, hogy mi örülnénk e. Ő a barátod , nem mi..


Ő örül neki ezek szerint? Mit lehet levonni?

->Nem. Szerintem ez egyértelmű, ha elvonul, hogy direkt ne lásd. Ennyit arról, hogy ő, hogy állt ehhez az egészhez.. Hogy mi örülnénk e, az miért lényeges? Meg amúgy is, miért ne örülnék ha .. ne mindegy.

2014. szept. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Azt hittem örülni fog nekem. Máskor legalábbis mindig ezt mondta, amikor "fenyegetőztem" h kukucskálok. Sőt volt mikor olyat mondott h várta is edzés alatt h megjelenek. Na mindegy... Ezek csak szavak..
2014. szept. 5. 14:04
 8/10 A kérdező kommentje:
Szerintem szakitok vele. Nem emiatt, hanem mar több sérelmem is felgyülemlett vele kapcsolatban. Ez mar csak hab a tortán :/
2014. szept. 5. 14:10
 9/10 anonim ***** válasza:
Nagyon.
2014. szept. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nagyon helyes. Lapátra a köcsöggel!
2014. szept. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!