Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom hogy mit csináljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom hogy mit csináljak?

Figyelt kérdés
Apu meghalt pár éve és egyre több adósságunk van... anyuval lakok együtt de most költüztünk nyíregyházátol egy picit tácolabb, mert itt olcsó volt a lakás és minden... utálok itt lenni. Már az elején is tudtuk hogy itt nagyon sok lesz a cigány, de nem tudtunk máshova menni úgy h a suliba is tudjak tovább járni. anyu egész nap dolgozik,, hogy egyáltalán tudjunk enni és a számlákat fizetni. Az elején nem volt semmi komoly dolog de most pár hete elkezdtek engem fogdosni zaklatni piszkálgatni amikor a buszmegálótol haza sétálok.. többen körbe álnak és jönnek melletem és elkezdenek minden féle hülyeségröl beszélni amit nem is értek mert nem magyarul beszélnek és röhögtek.. tudom h rólam beszélnek. Általában van velük 1 idősebb fiú aki.. szóval megigéret h nem fognak tovább piszkálgatni ha les****m.. tegnap már annyira kész voltam h belementem :((( de ugyanúgy piszkálnak mgé mindig. félek haza jönni este pedig az utcára sem merek kimenni.

2014. szept. 5. 19:32
 1/1 anonim válasza:

1. mondd, te normális vagy? ennek nem ez az elintézési módja.. hol az eszed?

2. mindenképpen mondd el anyukádnak hogy félsz mert ezt csinálják.. persze azt nehogy megemlítsd bárkinek hogy leszoptad... kérj segítséget, más megoldás nincs erre.. mivel gondolom nincsenek olyan ismerőseid akik el tudnák intézni neked ezt a dolgot..

2014. szept. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!