Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha 2 nap tabi kimaradt és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 2 nap tabi kimaradt és belém élbeztek akkor lehetek terhes?

Figyelt kérdés
már fél éve szedek tabit és most elősször maradt ki de csak mert elhagytam a retikülöm és benne volt... :(

2014. szept. 5. 21:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem igen!
2014. szept. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
elvileg lehetséges. fél év szerintem még kevés idő ahhoz, hogy hosszútávu legyen a hatása miután elhagyod a szedését.
2014. szept. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
:((
2014. szept. 5. 21:22
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen lehetsz, máskülönben gondolom elég lenne 2-3 naponta szedni.
2014. szept. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Amado atya ***** válasza:

Lehetsz. Ilyen esetben gumit kellett volna húzni.

Ahogy a gyógyszer betegtájékoztatója is írja.

Vagy úgy voltál evvel mint Mucsi?

"Kockázatok és mellékhatások tekinteté...ööö...olvassa el betegtá...rohadj meg, csinálj amit akarsz...!"

?

2014. szept. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
de ha terhes vagyok és nem a barátomtol van az apa apuék is megöldnének ha az lennék:(((((((((
2014. szept. 5. 21:36
 7/9 anonim ***** válasza:

A modern fogamzásgátlók ki vannak centizve. Egy szem kimaradásánál se garantált abban a hónapban (levélben!) a védettség, ha 2 marad ki, akkor pláne.


Ilyen esetben az van, mintha semmilyen védekezés nem lett volna (sőt, egyesek szerint rosszabb, mert a kimaradó tabletták miatt az agyalapi mirigy hirtelen szabadul fel a gátlás alól, emiatt spontán ovuláció is lehet, ami ez esetben a lehető legrosszabb eshetőséghez vezethet).


Aktus után 2-3 héttel tesztelj.

2014. szept. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Gyönyörű kis ribizli vagy :D
2014. szept. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
milyen tabit tele?
2014. szept. 6. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!